7 levinud küsimust Hullude Päevade kohta

Hullud Päevad toimuvad sel sügisel nii e-poes kui ka kohapeal. Valikus on nii moe,- kodu- kui ka ilutooted ning toiduained Stockmann Delikatessis. Hullud Päevad on paljude klientide jaoks oodatud kampaania, mille raames on võimalus osta tavapärasest parema hinnaga kvaliteetseid ning paljude tuntud brändide tooteid.

 

Millal Hullud Päevad sel aastal toimuvad?

Sellel sügisel kestavad Hullud Päevad ajavahemikus 22.09-6.10, millest 22.09-28.09 on eelperioood, mille jooksul saab toodetega tutvuda ning neid veebis soovinimekirja lisada. E-pood on ostlemiseks avatud 29.09 – 6.10. Pakkumises on lai valik moe- ja koduosakonna tooteid. Valikust leidub muuhulgas selliseid tuntud kvaliteetbrände nagu Emporio Armani, Sand Copenhagen, Marimekko, Tommy Hilfiger, Makia, GANT, Levis, Villeroy & Boch, Luin Living, Lexington, Iittala ja paljusid teisi. Hullude Päevade tootevalikuga saab tutvuda kohapeal, kampaania e-poes hulludpaevad.ee ning kataloogis, mis on leitav SIIT.

Mis on Hullude Päevade e-poes varasemate kampaaniatega võrreldes teisiti?

Hullude Päevade e-pood on nüüd eesti keelne ja sel korral toimuvad Hullud Päevad ka kohapeal. See  tähendab, et valikus on seekord ka ilu- ja toidutooted. Jätkuvalt leiab palju hea hinnaga kvaliteetseid tooteid tuntud kaubamärkidelt. Valik on varasemaga võrreldes kvaliteetsem ja huvitavam, kuid sellegipoolest peab arvestama, et kõige populaarsemad tooted müüakse läbi mõne minutiga. Seega kehtib põhimõte „kes ees, see mees“. Võrreldes eelmiste aastate kampaaniaga on aga kindlasti suurim erinevus see, et Hullude Päevade valikus kohapeal on ka toiduained ja kosmeetika.

Lisaks – Hullude Päevade e-poes on nüüd võimalik toote peale klikkides näha ka kohapeal toote saadavuse infot. Selleks vali toote suurus ning värv ja tee lahti ”Saadavus e-poes”. Küll aga on Hullude Päevade kaubad väga populaarsed ning tooteid müüakse kiiresti läbi, mistõttu vabandame juba ette, kui toote saadavuse info reaalajas veidi erinev on.

 

Stockmann Delikatess on avatud. Kas Hullud Päevade pakkumised on ka seal?

Jah, seekord toimuvad Hullud Päevad ka kohapeal ning pakkumises on ka toidkaubad.

 

Tooteid saab 7 päeva jooksul lisada soovinimekirja. Kuidas soovinimekiri salvestub ning kas see tähendab, et tooted on mulle broneeritud?

Soovinimekiri salvestub automaatselt ühes seadmes ja brauseris. Toodete soovinimekirja lisamine ei broneeri tooteid, e-poe avanemisel tuleb võimalikult kiirelt tegutseda, kuna parimad palad müüakse läbi väga kiirelt.

 

Kui kaua läheb aega, et kaup minuni jõuaks? 

Hullude Päevade kaup jõuab kliendini keskmiselt 3-14 tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest. Kaupade kohale toomisega aitavad meid head koostööpartnerid Omniva ja Itella Smartpost. Vajadusel saadame tooted mitmes osas, et need Sinuni võimalikult kiiresti jõuaksid.

 

Kui palju maksab tarne?

Alates 80 EUR ostust toome Sulle pakiautomaati või postkontorisse paki kohale tasuta. Kui tellimuse summa on väiksem, lisandub kohatoimetamise tastu kuni 4.90 eurot.

 

  Kas Hulludelt Päevadelt ostetud tooteid saab vahetada või tagastada? 

Hullude Päevade e-poest ostetud kampaaniatooteid kahjuks vahetada ei saa, sest neid müüakse ainult piiratud aja jooksul. Küll aga saab tooteid tasuta tagastada – Hullude Päevade e-poest ostes on tagastusõigus lausa 30 päeva. Pakiautomaadi kaudu saab tellimust tagastada 14 päeva jooksul, peale seda võta ühendust Stockmanni klienditoega klient@stockmann.com või tagastada pakk Tallinna Stockmanni kaubamaja 1. korrusel asuvasse infopunkti. Tagasimakse teeme sama maksemeetodiga, mida kasutasid tellimuse esitamisel. Kui tasusid tellimuse eest läbi pangalingi, siis toimub tagastus samale pangakontole eeldusel, et tellimuse esitaja nimi ja pangakonto on samad. Täpsemalt saad lugeda SIIT