Kaunista oma kodu sügisvärvidega

 

 

Sügis on aeg, mil loodus näitab oma maalilist palet – õhk on täis meeldivat jahedust ning meie ümber avaneb kaunis värvide mäng. Põimides interjööri soojad punased, sügavad oranžid ja rikkalikud pruunid toonid, saad luua ruumi, mis toob esile sügise südamliku atmosfääri. Vaata loovaid ideid, kuidas tuua sügise võlu oma kodusesse keskkonda! 

 

Päikeseline köök

 

Täida oma köök sügise lõhnade ja maitsetega! Pilkupüüdvaks keskpunktiks võib näiteks olla puidust kandik, mis on täidetud õunte, pirnide ja väikeste kõrvitsatega, lisades söögilauale maalähedast elegantsi. Vali nõud, mis peegeldavad sügise erksaid värvitoone – need mitte ainult ei lisa soojust ja kaunist välimust, vaid toovad kööki ka sügise meeliköitvat hõngu. Pane välja sügismustrites rätikud ja kaunistused, et tõsta esile hooajalisi muutusi oma kulinaarses oaasis.

                                  

 

Naturaalsetes toonides vannituba

 

Just vannituba võib olla koht, kus ümbritsev loodus ja hooaja värvid ühinevad, luues lõõgastava oaasi. Maalähedased varjundid nagu tuhm oranž ja sügav sinepikollane, toovad tuppa soojust ja tasakaalu, sarnanedes samas hooajalise muutusega looduses.  Riiulite kaunistamine loodusteemaliste detailidega on suurepärane võimalus tuua vannituppa sügise eriline võlu – vali õrnade sügavate toonidega looduselementidega kaunistatud vaasid, korvid või küünlajalad. 

 

                                                   

 

 

Rahustav magamistuba

 

Tekstiilide sügisesed värvid loovad rahuliku ja kutsuva õhkkonna – pehmed pleedid ja padjad rikastavad Sinu kodu soojusega ning muudavad selle veelgi hubasemaks. Vali salapärane tumepunane või siis soe ja elav oranž, mis avavad ukse sügise värvide rikkusse. Vali padjapüürid, milles on kuldpruunid, põlenud oranžid või sügava roheluse toonid. Öökapil olev puitdekoor toob magamistuppa sügisest inspireeritud rustikaalset elegantsi.

 

 

                                           

 

 

Soojusest pakatav elutuba

 

Elutuba on Sinu kodu süda ning lisades elutoa interjööri soojades sügistoonides sisekujunduselemente, saad luua eriliselt kutsuva atmosfääri. Vali dekoratiivpadjad rikkalikes terrakota või sügavates pruunides toonides, et kujundada põnev värvipalett. Kaunis vaas kuivatatud lehtedega, looduslikud dekoratiivsed kõrvitsad või kunstipärane küünlajalg lisavad elutoale elegantset hõngu. Läbi hoolikalt valitud detailide, harmoonilise värvivaliku ja maitsekate dekoratsioonide saad luua ruumi, millest kiirgab sügise soojust ja meeleolu.

                      

 

Maaliline aed

 

Ilmade jahenedes on Sinu aed valmis särama sügiseses elegantsis. Hilisõitsevad värvikirevad lilled, nagu krüsanteemid ja astrid, lisavad ohtralt värvi ja elujõudu. Loo aeda puhkenurk, mis pakub nii esteetilist naudingut kui ka lõõgastavat puhkust. Aseta sinna mõned naturaalsetes toonides padjad ja sametised pleedid, et saaksid nautida sügise ilu.

                             

 

 

Lase sügisesel värviküllusel ja hubasusel täita iga ruum Sinu kodus! Ära pelga mängida värvide ja kujunduselementidega – see on Sinu loominguline väljund ning võimalus tuua sügise võlu esile kõikjal Su kodus. Naudi looduse rikkalikke värvitoone ning lase neil kaunistada Sinu kodu!