Kevadiselt värviline lastemood

 

Tänavune kevad on lastemoe jaoks täis mängulisi uusi tooteid, värvikaid kevadiseid mustreid ja vastupidavaid ilmastikukindlaid materjale. Uued kollektsioonid on täis inspiratsiooni ja loovust, mis sobivad igale lapsele. Vaata praeguseid valikuid pisematele pereliikmetele!

 

VÄRVIMÄNGUD

 

 

Erksad värvid on nüüd trendikad nii täiskasvanute kui ka laste moes. Kirkad värvitoonid inspireerivad mängima: kombineeri värve julgelt omavahel või kanna pealaest jalatallani sama tooni. Sel kevadel on popid ka erilised ja üllatavad värvikombinatsioonid, mis lisavad garderoobile värske ja isikupärase mulje.

        

 

 

KEVAD MUSTRITES

 

 

Loodusest inspireeritud värvid ja mustrid võluvad nüüd väikeste riietustes ning kaunites aksessuaarides. Kevadised mustrid on täis elujõudu ja rõõmu ning sobivad ideaalselt lastele. Lilled, liblikad ja päikeselised värvitoonid toovad rõõmsameelsust ning on juba praegu saanud kevadmoe hittideks. 

 

      

 

 

ROMANTILISED VOLANGID

 

 

Väikeste peorõivad rõhutavad nüüd nostalgilist ja boheemlaslikku stiili, mille juurde kuuluvad pitsid, volangid ja romantilised lillemustrid.

 

     

 

 

ILMASTIKUKINDEL KEVADRIIETUS

 

 

Ilmastikukindlad materjalid on tähtsad, et lapsed saaksid nautida kevadisi tegevusi ka siis, kui ilm on tuuline ja vihmane. Veekindlad jakid ja püksid tagavad, et lapsed saavad muretult mängida ja avastada loodust. Värvilised vihmavarjud ja kummikud muudavad kevadise ilmaga lõbutsemise veelgi meeldivamaks ning on ühtaegu nii mugavad kui stiilsed.

 

           

 

 

REIMA X MINNA PARIKA

 

 

Kevade kuumimate uute lastekollektsioonide hulgas on Reima ja Minna Parikka koostööna valminud kollektsioon, mille kingad ja riided on hõrgult värvilised nagu kommid. See uus kollektsioon on loodud lastele, kes armastavad liikuda ja mängida ning on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest.

        

 

Kevadise lastemoe uued kollektsioonid pakuvad rikkalikku valikut riideid ja aksessuaare, mis on tänavu eriti inspireerivad ja rõõmuküllased. Lapsed saavad sel kevadel nautida aktiivseid ja lõbusaid tegevusi stiilselt ja mugavalt. Kevadised trendid on täis erksaid värve, mängulisi mustreid ning erinevaid stiile, mis sobivad kõigile lastele.