Kevadmood on jõudnud Stockmanni

Kevadmoe uudised on jõudnud kohale. Tee oma riidekapis nüüd ruumi kergetele jakkidele, puuvillastele kostüümidele ja helgetele värvidele.

Valgus toob endaga kaasa varjude mängu. Pastelsed ja neutraalsed toonid ning kirkad värvilaigud annavad tooni kevadistes kollektsioonides.

 

.

Investeeri kevadmantlisse

Kihiline riietus on nüüd teema. Hooaja mood soosib jakkide kihiti kandmist, trentšmantleid ja kapuutsiga dressipluuse ning väga aktuaalsed on ka vestid ja särk-jakid. Täiusta oma stiili ja kanna koos pastelseid toone ning maalähedasi värve. Viimistle look nokamütsiga. Ka klassikaliseid trentšmantleid kantakse sel kevadel nokamütsi ja siidisalliga kombineerides.

Kanna LINAST kostüümi

Sel hooajal on eriti ajakohane kanda linasest kangast kostüümi, mida saad hõlpsasti kombineerida koos mugava pluusi, t-särgi ja tenniste või tossudega. Mugavus on jätkuvalt moes ja ka kostüümid võivad olla nüüd kergema vormiga. Trendikaimad jakid on kaherealised ja veidi suured.

Sama kehtib ka meestemoes. Rohkelt on linast kangast ja kergeid heledaid toone. Linase elav, looduslikult veidi kortsuv kangatekstuur toob ka ülikondadesse vabamaid jooni. Lisaks on linane ka kerge ja hingav ning hoiab suvel mõnusalt jahedana.

 

värvid vallutavad!

Pehmed pastellid ja kirkad toonid kuuluvad selle kevade garderoobi. Kanna värve monokroomselt ja riieta end pealaest jalatallani ühe värvi erinevatesse toonidesse. Meeste kevadmood on hele ja neutraalsetes toonides. Kevade lemmikvärv on roheline, mida tasub kombineerida maalähedaste toonidega, klassikaliste lõigete ja meelepäraste tekstuuridega. Vürtsi võib lisada murtud roosaga.