Kinketeenused

 

 

LOO OMA PEO JAOKS SOOVINIMEKIRI

 

Lihtsusta oma külaliste vaeva Sulle õige kingi leidmisel ja koosta kingituste soovinimekiri Stockmanni e-poes! Koondades oma soovid ühtsesse nimekirja, tagad, et saad just sellised kingitused, mis Sulle meeldivad ning ka Sinu peokülalised ei pea mõistatama, mida kingiks tuua.
Soovinimekirja koostamine on lihtne: vali meie e-poest oma lemmiktooted, lisa nad soovinimekirja ning jaga nimekirja linki peokülalistega. Pärast soovinimekirja lingi saamist näevad Sinu peokülalised nimekirja lisatud tooteid ja saavad need e-poes otse ostukorvi lisada, misjärel ilmuvad need nimekirja broneerituna. Nii saavad kõik soovinimekirja kasutajad mugavalt vaadata, millised kingisoovid on juba täidetud.
Soovinimekirja saad koostada, kui oled e-poes sisse logitud MyStockmanni liikmena. Kui Sa pole veel MyStockmanni liige, saad hõlpsalt liituda SIIN.

 

  

 

 

KINKEKARBID JA -KORVID

 

Vajad kingitust kolleegile või koostööpartnerile? Pakume erinevaid kinkekorve ning paneme need kokku ka vastavalt Sinu soovile: eriliselt eksootilise puu- ja/või juurviljakorvi või kvaliteetse ja eksklusiivse kinkekorvi maitsvate suupistete ja suurepärase veiniga. Aitame valida meeldejääva kingituse lapsepuhkusele või pensionile minejale ja tööjuubeli tähistajale ning loomulikult ka kõikideks pühadeks.
Leia kõik kinkekorvid- ja karbid SIIT

 

 

 

 

 

KINGI PERSONAALNE STILISTI TEENUS

 

Moenõustamise teenus on väga tore kingitus oma sõbrale või sõbrannale! Teenuse jaoks saad soetada kinkekaardi vabalt valitud summaga, mida kingisaaja enda lemmiktoodete ostmiseks kasutada saab. Kinkekaardi moenõustamisele saad osta Stockmanni püsiklienditeenindusest 4. korrusel.
Loe lähemalt moenõustamise teenusest SIIT

 

 

 

 

 

STOCKMANNI KINKEKAART 

 

Kui ideed on otsas, kuid soov on kinkida midagi praktilist ent ihaldusväärset, siis Stockmanni kinkekaart on selleks suurepärane lahendus!

Stockmanni kaubamaja kinkekaardiga on lihtne rõõmu valmistada ning see on suurepärane kingiidee, kui sobiva kingituse leidmine tundub olevat väljakutse. Kinkekaardi saaja saab ise endale Stockmanni Soome ja Baltikumi kaubamajadest sobiva toote või teenuse valida.

Loe kinkekaardi kohta lisaks SIIT.

Osta kinkekaart SIIT

 

 

 

 

 

KINGITUSTE PAKKIMINE

 

Kingid valitud ja ostukorvi lisatud kuid vaja need veel kaunilt pakkida? Meie inimeste osavad käed pakivad meilt ostetud kingitused kinkepakenditesse, mida rõõm teistele anda ja veel toredam kingiks saada! Paberite-kottide-karpide valik on suur ning igale kingitusele leidub sobiv. Stockmanni e-poes saad lisada kohe ostukorvi ka kingituste pakkimise ning saata kingi otse kingisaajale! 

Loe lähemalt SIIT.

 

 

 

 

KOJUVEOTEENUS

 

Heade maitsete ja kvaliteetsete toodete kõrval hindame enim oma klientide aega. Kui kiire elutempo sobib ka Sind kirjeldama, on Stockmanni kojuveoteenus justkui Sulle loodud!

Kojuveoteenus tuleb Sulle appi siis, kui oled ostnud uued rõivad peohooajaks, suuremas koguses toidukaupu, soovid saata kingitused sõbrale või vajad abi hoopis kodusisustuse transpordil. Teenust saad kasutada kõikide Stockmanni kaubamajast* kohapeal ostetud kaupade kojutoomiseks.

* Stockmanni rentnike kaubad ei kuulu antud teenuse alla. Rentnikega kokkulepped palume teha otse nendega.

Täpsemalt kojuveoteenuse kohta saad lugeda SIIT.

 

 

 

Kinketeenus – kingitus igaks sündmuseks!