Maitserännak Itaaliasse

 

 

Rännak Itaalia stiili ja maitsete maailma

 

Itaallaste kirg hea toidu, moe ja ilu vastu on just see, mis on teinud nende koduriigi paljude lemmiksihtkohaks. Järgnevatel oktoobrikuu nädalatel toomegi Sinuni killukese Itaaliat ning seda läbi põnevate ja isuäratavate uudistoodete, degusteerimiste ja kvaliteetkaubamärkide.

Autentsed maitsed ja värske tooraine, mis on itaallastele söögitegemisel nii tähtsad, võimaldavad neil hoida oma toidud lihtsad, ent imemaitsvad. Sageli kasutatakse vaid mõnda hoolikalt valitud koostisosa, hoidudes roogi liigselt ilustamast. Tulemuseks on isuäratavad ja tervislikud, hoole ja armastusega valmistatud toidud, mida võid sööma jäädagi. Con tanto amore – armastusega tehtud ja armastusega söödud!

Koostöös noore toidutalendi Noel Mogliaga on valminud Stockmann Delikatessi gurmeeletti Itaalia traditsiooniline roog: mereannirisoto. Traditsioonilise osso buco retsepti, mida Itaalia peres antakse tavaliselt edasi põlvest põlve, toob Sinuni restorani Gianni peakokk Costantino Veglianti. Lisaks leiad Stockmann Delikatessist hulga imemaitsvaid Itaalia hõrgutisi: parimate juustude, sinkide ja salaamidega antipasti valikuid, mis meie põhjamaiseid pimedaid sügisõhtuid mõnusamalt mööda aitavad saata, ning põnevaid hautatud-küpsetatud ja omavahel täiuslikult sobivaid köögivilju. Muidugi ootavad Sind ka krõbedad mandliküpsised ehk cantuccini’d – Toscana klassika, mis pikendab õhtusöögijärgset mõnusat vestlust, ka kõige külmemal ajal põue soojust tuues.

 

Leia rohkem informatsiooni ja põnevaid retsepte maitserännakutest Itaaliasse SIIT.

 

Ka mood ja ilu on itaallaste rikkalikus kultuuris alati tähtsal kohal olnud ning heale välimusele ja enda eest hoolitsemisele pööratakse suurt tähelepanu. Itaalia disainerite loovus ja käsitööoskused on hinnatud üle kogu maailma.

Loe edasi moerännakust Itaaliasse SIIT.

 

Stockmanni moe- ja kosmeetikaosakonnast leiad tuntuimad Itaalia kvaliteetkaubamärgid, mis kannavad endas itaallaste la bella figura elegantsi ning aitavad meilgi seda elustiili viljeleda.

Inspireeru ilurännakust Itaaliasse SIIT.

 

 

Saabunud on ka värske Itaalia hõnguline MyStockmann ajakiri. Leia digiversioon SIIT.