Stockmanni moenõustajad

 

 

Tutvu Stockmanni moenõustajate ning teenusega ja broneeri aeg moenoustamine@stockmann.com

 

 

Leena Pennie   

 

Leena on väga staažikas nõustaja – ta on tööanud Stockmanni kaubamaja naisteosakonnas juba 13 aaastat. Enda kohta ütleb ta nii: “Minu töö on minu hobi. Mulle meeldib muuta naised enesekindlaks ja kauniks. Imetlen hoolitsetud, moodsalt ja hästi riietuvaid naisi ning aitan ka Sul seda saavutada. Soovin, et kliendid lahkuksid teadmisega, et nad on saanud parima valiku ja on alati siia tagasi oodatud.”

 

Võta Leenaga ühendust moenoustamine@stockmann.com

 

 

Svetlana Jesina

 

Svetlana on särav ja klientide poolt väga armastatud. Ta on töötanud  Stockmanni kaubamaja naisteosakonnas juba 6 aastat. Svetlana on südamega asja juures ning täiendab enda teadmisi pidevalt. Ta on enda kohta öelnud: “Mulle meeldib kliente julgustada proovima uusi trende, värve. Minu arvates annab maitsekas riietumine enesetundele palju juurde, teeb enesekindlamaks ja rõõmsamaks. Mulle on väga tähtsal kohal, et saan pakkuda uusi ja põnevaid värve, stiile ja, et klient lahkuks meie kaubamajast rahulolevana ja hea tundega.”

Võta Svetlana ühendust moenoustamine@stockmann.com

 

 

Marika Selg (pesuvaldkond)

 

Marika on Stockmanni naisteosakonna pesuspetsialist, kes ootab kõiki enda juurde personaalsele pesunõustamisele. Ta on Stockmannis töötanud 15 aastat ning selle aja jooksul võitnud klientide suure poolehiu. Ta ütleb enda kohta nii: “Olen valinud töö, mis on andnud mulle võimaluse meie klientide soove tundma õppida ja aidata  valida rõivaid , mis neid kaunistavad ja päriselt rõõmu valmistavad. Minu suureks kireks on pesuvaldkond. Pesu puhul on olulised  kindlasti mugavus ja istuvus, aga selle kõrval on väga oluline ka see, et naine saaks ennast tunda ilusa ja enesekindlana. Kohtumiseni!”

Võta Marikaga ühendust moenoustamine@stockmann.com

 

 

Ene Allikalt (meestevaldkond)

 

Meie meesteosakonda esindab väärikalt konsultant Ene. Staažika spetsialistina on ta töötanud 15 aastat meeste moe valdkonnas ning selle ajaga omandanud valmisriiete rõivastumiskonsultandi ja kutseõpetaja kvalifikatsiooni. Ene on professionaal, kes on enda kohta öelnud: “Toodete valimisel leian koos kliendiga terviklahendusi ja kombineerimisvõimalusi. Aitan valida sobivaid rõivaid tööle, koju, pidulikeks üritusteks ning teen palju koostööd koos teiste stilistidega. Mulle meeldib omandada uusi teadmisi ja anda neid ka edasi klientidele kui ka moe eriala õppivatele noortele. Armastan oma tööd!”

Võta Enega ühendust moenoustamine@stockmann.com

 

 

Triin Loit (teenuse juht)

 

Triin on moenõustamise teenuse juht. Klienditeenindus on Triinu kirg ning ta on öelnud: “Armastan suhelda ja kliendile särasilmselt parimat teenindust pakkuda. Olen pühendunud, teen oma tööd südamega ning kliendi soove kuulda võttes püüan leida parimad lahendused. Kliendi rõõm on ka minu rõõm!”

Võta Triinuga ühendust moenoustamine@stockmann.com