Moetrendid suveks

 

Suvi on õitsele löönud ja see väljendub ka moes! Maxi pikkused ja laia lõikega püksid, klassikalised nahktagid, puhvis varrukad ja väljendusrikkad lõiked – see suvi on kuum mitte ainult õues, vaid ka garderoobis. Uudistage viimaseid moetrende ja alustage ettevalmistusi suveks!

 

Maksi on moes JA PÜKSID ON LAHEDALT LAIAD

 

Esmaklassilise stiiliga saab välja paista nii rahvahulgast, tänaval või lihtsalt rannas lõõgastudes. Õhulised kleidid on suurepärane valik kontorisse, samas kui laia lõikega pükstes tunnete end nagu fashionista vabal ajal. Maxi pikkused on in ja neid saab maksimaalse stiiliefekti saavutamiseks hõlpsasti kombineerida platvormjalatsitega.

Kuigi pastelsed toonid on kevadest alates üle võtnud poeriiulid, ei ole erksamaid toone tähelepanuta jäetud. Sel suvel ei pea sa ennast piirama – lase oma ideed valla! Valige efektsed aksessuaarid, näiteks kotid või päikseprillid. Meeste moes ilmutavad värvid näiteks lühikestes pükstes või mustrilistes särkides, mida saab vabalt kombineerida erinevate sündmuste jaoks, sest sel suvel ei tasu olla häbelik.

   

 

KLASSIKALISED JAKID JA NAHKTAGID

 

Nii naised kui mehed saavad sel suvehooajal end vabalt tunda, ühendades klassika argisega. Kui alustate hommikut kontoris, kuid peate õhtul minema pidulikule üritusele või võib-olla soovite seda lihtsalt sõpradega terrassil veeta, võimaldavad näiteks bleiser ja lühikesed püksid kohaneda mis tahes sündmusega. See on suurepärane kombinatsioon, et mitte ainult hea välja näha, vaid ka tunda end mugavalt olenemata temperatuurist.

On klassikud, mis ei lähe kunagi moest välja ja nahktagi jätkab sel hooajal oma võidukäiku. Seega, kui soovite rõhutada oma veidi mässumeelset külge, siis jahedatel suveõhtutel on nahktagi õige valik, sest nagu me teame, ei saa seda valesti kanda.

 

     

 

PUHVIS VARRUKAD JA ERILISED LÕIKED

 

Sütitage oma stiil sel suvehooajal fantastiliste puhvis varrukatega, sest selle hooaja moe isepära on seotud väljendusrikaste detailide ja huvitavate lõigetega. Valige kaasaegse lõikega jope või puhv-varrukatega kleit ja te olete ajakohaselt moekas igas keskkonnas.

 

KoDU KUJUNDUS

 

 

 

Kui soovite üle kanda moetrendid garderoobist interjööri, on sel suvel seda väga lihtne teha, sest  maja sisekujunduses domineerivad ka silmatorkavad ja julged sisekujunduse dekoratsioonid ning pastellvärvid sümbioosis erksate värvidega. Ümarad vormid ja voolav tunne eluruumides hoolitsevad elegantse ja peene atmosfääri eest, säilitades kirka ja õhulise suvemeeleolu. Aiakujunduse värskendamine nii välis- kui siseruumides paneb teid tundma, et olete oaasis, isegi kui elate linna keskel. Püüdke sammu pidada uute interjööri suundumustega ja looge oma isiklik spathroom, täites selle meeliköitvate lõhnade, hellitavate kehahooldustoodete ja siidiste rätikutega.

      T12 köögiaed - Tregren    Cactus X-Large vaas 60 cm - Serax

tUTvu kõigi saadaolevate kollektsioonidega moe- ja kodukategooriates ning naudi suve Stockmanniga!