Pidulikud riided esimeseks koolipäevaks

 

Suvi hakkab lõppema ning käes on taas aeg, mil õpilased asuvad taas koolitele. 1. september tähistab uue kooliaasta algust igas vanuses õpilastele ja parim viis seda alustada on stiilsete ja trendikate rõivastega. Alates lasteaialastest kuni keskkooliõpilastele, oleme kogunud mitmeid riietumisideid, et iga õpilane tunneks end sel päeval eriliselt ning oleks riietatud maitsekalt ja kaasaegselt.

 

 

Pidulikud komplektid kõige väiksematele

 

Kõige pisemate õpilaste jaoks on mugavus ja mängulisus väga oluline. Tüdrukud saavad kanda oma uut, värvikirevat kleiti, mida ehivad mängulised mustrid ja õrnad lilled. Ära unusta lisada võluvaid balleriinakingi või mugavaid tenniseid ning kaunist peavõru või juukseklambrit, mis lisavad rõivastusele kauni viimistluse.

                   

 

Samal ajal võivad poisid kanda pastelset tooni T-särki või polosärki, mida saab sobitada mugavate lühikeste pükste või klassikaliste pikkade pükstega. Sportlikud tossud pakuvad ideaalset tasakaalu stiili ja praktilisuse vahel. 

 

       

 

 

Kõige esimene koolipäev

 

Tüdrukud saavad kanda moodsat kleiti koos kerge jakiga, et tagada kogu päeva vältel mugavus. Trendikad tossud või elegantsed sandaalid viimistlevad välimuse, tagades, et tüdrukud on valmis igaks koolijärgseks mänguväljaku seikluseks.

                

 

Poiste jaoks on ideaalne valik T-särk või polosärk, kaunistatud nende lemmiktegelaste või -mustritega. Vabaaja teksad või stiilsed püksid annavad piisavalt liikumisvabadust lõputuks lõbutsemiseks, samal ajal kui sportlikud tossud või poolsaapad hoiavad nad alati valmis uuteks seiklusteks. Kaasaegse disainiga või isikupärane lemmiktegelastega seljakott aitavad neil koolis vajalikke asju moekalt kaasas kanda.

 

               

 

 

Trendikad teismelised 

 

Kui õpilased jõuavad teismeikka, omandab mood täiesti uue tähenduse. Põhikoolis õppivatele neidudele annab trendikas pluus või elegantne kampsun enesekindla ja moeka tunde. Viimistle stiilne komplekt, kombineerides neid trendikate pükste või seelikuga. Viimistle välimus poolsaabaste või moekate kingadega.

                 

 

Samal ajal saavad noormehed väljendada oma unikaalset stiilitaju polosärgiga, mis peegeldab nende isikupära. Moodsad teksad või chino-püksid loovad võimalusterohke, mugava välimuse, mida täiendavad klassikalised tossud või vabaajajalatsid.

  

 

 

Viimased 1. septembrid

 

Lõpetuseks staažikad gümnasistid, kes on erinevate rõivavalikute kaudu juba kujundanud oma ainulaadse identiteedi. Noored daamid võivad omaks võtta uusimad trendid, valides trendika topi või pluusi, mida kombineerida moodsate pükste või stiilsete seelikutega. Elegantsed kõrged kontsad või moekad tossud lisavad viimase lihvi välimusele. Aksessuaarid, nagu kõrvarõngad või šikk seljakott, toovad esile isikupära ja unikaalsuse.

                                                       

 

 

Samaaegselt saavad noormehed valida suurepäraselt kombineeritud riietuse, kandes stiilset särki või polosärki trendikate pükstega. Moodsad tossud või klassikalised kingad lisavad nende välimusele rafineeritust. Kaasaegne ja stiilne seljakott täiendab tervikut, muutes nad tõeliseks moeikooniks oma keskkooliteel.