Stiilne suvi – moejuht lastele

 

Suvi on kätte jõudnud ning saabunud on aeg nautida sooja aastaaega stiilselt – mitte üksnes täiskasvanutel, vaid ka pisikestel moehuvilistel. Palava ilmaga vajavad lapsed mugavaid ja moekaid rõivaid, jalanõusid ja aksessuaare, mis võimaldavad neil nautida oma lemmiktegevusi õues. Suvine stiil peaks olema ühtaegu praktiline ja kaunis – olgu selleks päeval rannas, piknikul pargis või hoopis perepuhkusel.

 

 

KIRKAID VÄRVE RANNALE 

 

Erksad värvid ja mängulised mustrid on laste suvemoes alati kindel valik. Hetkel on eriti populaarne troopiline temaatikaga, mis pakub rõõmu lustakuse ja värviküllasusega. Kleidid, pluusid, lühikesed püksid ja ujumisriided on kaunistatud rõõmsate eksootiliste puuviljade, palmide ja troopilised lilledega. Vali ujumisriided lapse lemmikvärvides ja mustrites, kuid mis oleks samal ajal ka silmapaistvad ja mugavad. 

           

 

 

MEREST INSPIREERITUD MOOD

 

Mereteema on ajatu trend, mis kerkib uuesti esile igal suvel ja kroonib lainete ääres veedetud suvepäeva. Sel aastal võib näha ka lasterõivastel klassikalisi mere elemente nagu triibud, ankrud, purjekad ja köied. Värvidest valitsevad tumesinine, punane ja valge värv, lisades värskendavat merehõngu.

                   

 

 

PEHMED PASTELLTOONID

 

Pehmed pastelltoonid püsivad selle aasta suvel jätkuvalt populaarsena ning kaunistavad mitmesuguseid lasterõivaid.  See värvilahendus lisab rõivastele värskust, mis sobib ideaalselt sooja ilmaga. Moes on romantilised lillemustrid, mahedad toonid ning armsad volangid, mis toovad elurõõmu ja lusti ka igapäevariietesse. Safarist inspireeritud stiili nurgakiviks on liivapruun ja murtud rohelised, terrakota ja sinepikollased toonid. Elavda maalähedasi toone loomateemaliste mustrite ja armsate detailidega.

 

             

 

 

MUGAV JA PRAKTILINE

 

Täienda suvepäeva stiilsete aksessuaaridega, mis tagavad lõbusad ja muretud mänguhetked. Sel suvel on esmatähtsal kohal mugavad ja funktsionaalsed jalanõud. Sportlikud sandaalid, millel on reguleeritavad rihmad, polsterdatud tallad ja mis on tehtud hingavast materjalist, on lastele populaarne valik.  Võta kindlasti päikselisteks päevadeks randa kaasa ka müts, sall või päikeseprillid, et kaitsta last päikese eest. 

                

 

 

Suvi on laste jaoks eelkõige päike, vesi ja lõbusad mängud. Et nad saaksid vabalt liikuda ja suvest rõõmu tunda, vajavad nad praktilisi, mugavaid ja ilusaid rõivad. Leia Stockmanni laiast valikust oma lapsele stiilne suvegarderoob!