Stiilselt tagasi kontorisse

Nüüd on ideaalne aeg tuua tööle veidi isikupära ja eneseväljendust! Saabuva sügise trendid lisavad mugavusele julgeid värve, ilmekaid kaunistusi ja lahedaid, ülisuuri aksessuaare. Muuda oma kontorisse naasmise garderoob nutikamaks ja investeeri nüüd riietusesemetesse, mis on ühtaegu mugavad, kuid samas klassikalisema joonega ning sobivad ja ärikohtumisele.

KIHID JA VÄRVID

 

Kanna tervet garderoobi korraga! Särk särgi peal või kleidi peal, vöökoha ümber seotud kampsunid ja kaelas olevad sallid – kandes kõike koos, lood uudse eklektilise ning julge stiili. Mitmevärvilised mustrid, loomaprindid, triibud, monokromaatilise prindiga rõivad — on 2022. aasta sügise motoks, mida julgem muster, seda parem.

Domineerib lihtne ja mugav stiil ning taaskasutus. Kasutatakse palju jätkusuutlikke ja orgaanilisi materjale – ökoviskoos, parem puuvill, REFIBRA™ materjal, LWG nahk. Igapäevane riietus on pehmed ja mugavad komplektid – figuuri „kallistavad“ kardiganid, mida kantakse laiadele jakkidele kontrastina, mitmes pikkuses toppide proportsioonid põlvest allapoole jäävate seelikute või mikro-minidega, on põnevad ja uudsed.

 

            

 

ÜLIKONNAD MODERNSES VÕTMES

 

Üleminek rangetelt ülikondadelt lahedatele loob täiusliku tasakaalu professionaalse välimuse ja mugavuse vahel. Moodi on tulnud taas retrohõngulised, kuid ka värvilised ülikonnad ja naiste elegantsed pükskostüümid. Neid saab kanda nii rätsepatööna valmistatult kui ka oversize mõõdus ning just selle mitmekülgsuse tõttu on ülikond selle sügise populaarsete trendide nimekirjas. Meestel täidab mugav bomber-jakk koos elastse vöökohaga pükstega traditsioonilise ülikonna rolli.

Jalanõudes domineerib julge ja intrigeeriv disain – peenikesed madalad ning ebatavalise kujuga kontsad. Samas, saabaste ja kingade kandiline nina jätkab võidukat marssi läbi hooaja. Paksu tallaga biker-saapad sobivad täiendama ka professionaalseid rõivakomplekte. Ka ketid on osa trendist, mida oleme viimastel hooaegadel sageli näinud.

 

                                  

 

 

LISAME SÜGISESSE SOOJUST

 

Sügisele vastu minnes tuleb valmistuda juba jahedamateks ilmadeks. Endiselt püsivad meeste kollektsioonides esikohal tepitud jakid, vestid ja oversized kevad-sügismantlid. Lihtne elegantne naistemantel on erksavärviline ning vöödega mudelid on eriti populaarsed. Ideaalne kombinatsioon sel hooajal on nahast ülerõivad ja sarnasest materjalist seelik või püksid. Endiselt on levinud kõrge vöökohaga ja laiemad püksid ning teksad, kuid moodi naaseb ka üle pahkluu ulatuv pikkus, kui tahad olla moekas – siis lihtsalt keera pükste sääred üles!

Kõik aksessuaarid on suurejoonelised ja silmapaistvad, palju rõhku on pööratud kettide ja pannalde lisamisele. Uut võidukäiku teeb barett ja endiselt on moes „ämbermüts“. Eriti pikad ja suured sallid, värvilised kaelarätid, karvased mütsid ning kootud detailid annavad aktsenti igale komplektile.

 

               

 

 

TUTVU KÕIGI SAADAOLEVATE KOLLEKTSIOONIDEGA NING NAUDI SÜGIST STOCKMANNIGA!