SÜGISE MEIGITRENDID

 

Sügis on juba ukse ees ning see toob kaasa mitmeid uusi ja põnevaid ilutrende, mis panevad meid end värskelt ja säravalt tundma isegi pimedatel sügisõhtutel. See on hetk, mil peaksime oma ilurutiini värskendama, et peegeldada aastaaja muutuvaid toone. Toome välja mõningad sügise meigitrendid, mis on sellel hooajal eriti populaarsed.

 

 

SALAPÄRASED SILMAD

 

Üks kõige märgatavamaid ja dramaatilisemaid sügise meigitrende on smokey eyes ehk suitusefektiga silmad. Unusta traditsiooniline must ja proovi sügiseks suitsusilmseid toone nagu pruun, burgundia ja sügavroheline. Need värvid toovad esile Sinu silmade loomuliku ilu ning annavad Sulle sügava ja sensuaalse pilgu.

 

                           

 

 

 

SÄDELEVAD HUULED

 

Läikivad huuled on sel hooajal tõusev trend, mis sobib suurepäraselt pidulikeks sündmusteks või lihtsalt igapäevaseks stiiliks, eriti kuna huuleläige annab huultele sära ja niisutust. Vali kas mahedates toonides või kirkamates marjavärvides läige, mis rõhutab Su huulte täidlust ja ilu.

                                                                                

 

 

LOOMULIK SÄRA

 

Värske ja särav nahk on igal aastaajal moes, kuid sel sügisel on eriti oluline lasta näo loomulikul tekstuuril välja paista. Selleks kasuta kergeid ja niisutavaid jumestustooteid, mis annavad Su nahale värske ja loomuliku ilme, nagu kerged meigialuskreemid, jumestuskreemid ja sära andvad põsepunad. 

                                                                

 

 

 

JULGED JOONED

 

2023. aasta sügisel on trendikas eksperimenteerida erinevate laineri stiilide ja värvidega. Proovi pilkupüüdvaid kujundeid ja toone, mis annavad Sinu silmadele dramaatilise ja unikaalse ilme. 

                                                                                                                    

 

 

 

KOKKUSOBIV TONAALSUS

 

Hetkel on trendiks kombineerida kokkusobivad lauvärvid, põsepuna ja huulepulk ühevärvilises paletis, mis annab tulemuseks harmoonilise ja elegantselt viimistletud välimuse. Vali oma lemmikvärv ja kasuta seda nii silmadel, põskedel kui ka huultel.

                                                                          

 

 

 

SKINIMALISM

 

Skinimalism tähendab naha loomuliku ilu rõhutamist kerge meigiga, mis näeb välja naturaalne ja särav. Kasuta kergelt katvaid tooteid, nagu BB-kreemid ja mineraalpuudrid, et saavutada loomulik ja kerge meik. 

                                                                               

 

 

 

VOLÜÜMIKAD RIPSMED

 

Kütkestavalt lopsakad ja ülivolüümikad ripsmed on sel sügisel kaasaegse meigi asendamatu element. Vali ripsmetušš, mis pikendab, koolutab ja tihendab igat ripsmekarva, et saaksid saavutada maksimaalse faux-cils ehk kunstripsmete efekti.

                                                                                        

 

 

 

 

Sügis on aeg, mis pakub mitmeid põnevaid võimalusi oma meigirutiini värskendamiseks ja uuendamiseks. Selle sügise trendikas meik peaks olema pigem loomulik, tooma esile naiselikkust ja rõhutama kandja isikupära. Suitsuefektiga silmad, säravad huuled, silmi rõhutav lainerijoon ja teised trendid võimaldavad Sul tunda end enesekindlalt ja kaunina.