Suvekodu idüll

 

Suvekodu ja saun on kaks imelist paika, kus me saame lõõgastuda ja olla ühenduses loodusega. Need kaks kohta pakuvad meile võimalust põgeneda linnakärast ja igapäevasest kiirustamisest ning leida rahu ja rõõmu lihtsatest asjadest. Meie suvekodu on enamat kui lihtsalt maja ja aed, see on koht, kus me loome mälestusi ja naudime suve looduse rüpes.

 

 

LÕÕGASTAVAD SAUNAMÕNUD

 

Saun on tõeline pühamu, kus saame lõõgastuda ja taastada oma keha ning vaimu. Parimaks saunakogemuseks on aga vaja sobivaid saunatarvikuid. Eelkõige tasub sauna hankida linased saunarätikud ja kvaliteetne saunahari, moodne leilinõu ja atmosfääri täiuslikuks loomiseks ka kaselõhnalist seepi. Astudes sauna leiliruumi, tunned, kuidas stress ja mured hääbuvad.

 

   

 

 

 

TAEVALIK TERASS

 

Terrass on suvekodu süda, koht, kus võime nautida suviseid õhtusööke sõprade ja perega ning luua erilisi hetki. Terrassil on oluline roll meie heaolutundes. Lisades sellele mõnusa istumisnurga ja värviküllaseid patju ning kauneid dekoratsioone, loome hubase ja kutsuva atmosfääri. Terrass on suvekodu süda, koht, kus saame koguneda sõprade ja perega ning nautida päikesepaistet.

                    

 

 

 

KAUNISTA AEDA

 

Aiakaunistused annavad suvekodule isikupära ning muudavad õhkkonna veelgi võluvamaks. Värvilised lillepotid, rippuvad amplid, pehmed pleedid ja laternad toovad aeda elu ja rõõmu. Oluline on valida keskkonnasõbralikud materjalid, mis sobivad suurepäraselt looduslähedase suvekodu ja saunaga. Loo oma aeda hubasust värviliste ja looduslike elementidega! 

 

     

 

 

 

MÕJUVAD DETAILID

 

Sisekujunduselemendid on suvekodus olulised, sest need loovad meile mugavuse ja harmoonia tunde. Väikesed detailid annavad suvekodule isikupära ja  kaasaegse stiili, luues ruumi, kus tunned end koduselt ja rahulikult. Värskenda oma suvekodu tunnet kasutades värvilisi ja jätkusuutlikke materjale. Puitmööbel, kerged kardinad ja naturaalsed tekstiilid lisavad ruumile soojust ja elegantsi. Kasutades loodusest inspireeritud värve nagu roheline, kollane ja sinine, toome suvekodusse värske ja energilise atmosfääri.

 

               

 

 

 

KUTSE ÕHTUSÖÖGILE

 

Lauakatmine on suvekodus samuti üks viis, kuidas anda interjöörile moodsat maalähedast ilmet, see muudab iga söögikorra eriliseks! Kasutades looduslikke materjale nagu puidust, klaasist ja keraamilisi nõusid, saab lisada lauale puhta, loodusliku ning värske ilme. Värviküllased õied ja lokkav rohelus aias kanduvad ka söögituppa ning loovad suvekoju romantilise tunde ning inspireerivad meid nautima maitsvat sööki ja head seltskonda.

 

        

 

 

Suvekodu ja saun on paigad, kus saame puhata ja taastuda ning olla ühenduses loodusega. Lisades neile mõned värvilised ja maalähedased detailid nagu erilised kaunistused, pehmed pleedid, mugava mööbli ja sooja valgusega lambid, loome suvekodus veelgi meeldivama ja lõõgastavama tunde. Olgu see siis karge hommik või sume õhtu, suvekodu ja saun pakuvad meile alati soojust, mugavust ja lõõgastumist.