Suvi õitseb kodus ja aias

 

Suvi on suurepärane aeg kodu ja aia interjööri värskendamiseks  ning erksate, rõõmsate värvide ja materjalide kasutamiseks, mis peegeldavad päikesepaistelist hooaega. Suveks kodu kujundamine ei nõua suurt investeeringut – isegi väikesed muudatused võivad oluliselt mõju anda: tumedad kardinad võib asendada heledamatega ning sisekujundust külmemates toonides saab vürtsitada värvikirevusega. Ära unusta pisidetaile  – talviste lõhnaküünalde asemel võib kasutada puuviljalõhnalisi, et luua värske ja meeldiv õhkkond.

 

VASTUPIDAV JA KAUNIS AIAMÖÖBEL

 

Kaunis ja mugav aiamööbel kutsub rahulikke suvepäevi nautima. Aiamööblit valides tuleb arvestada ilmastikuoludega, seega jälgi, et mööbel oleks vastupidavast materjalist ja kergesti puhastatav. Kvaliteetse puitmööbli kasutamine õues säilitab selle loomuliku ilu, metallmööbel on aga vastupidav ja kergesti hooldatav ning sobib sageli väikesele rõdule. Suve kuumimateks päevadeks on õue vaja rippkiike ja vastupidavat päikesevarju.

                 

 

LISA suviseId värvE

 

Sisusta oma kodu ergaste ja rõõmsate toonidega – kollane, roosa, oranž, roheline ja sinine! Selle efekti saavutamiseks võid kasutada patju, pleede ja isegi sisekujunduskaunistusi. Tekstiilid lisavad väliterrassile hubasust ja pehmust. Pehmed padjad meelitavad päikesevarju alla uinakut tegema ning ilmastikukindel vaip tundub palja jala all mõnusalt.

            

 

Kata peolaud

 

Maitsvamaid kevadsuviseid eineid nauditakse loomulikult õues. Hommikukohv või argipäeva lõunasöök muutuvad pidulikeks hetkedeks päikesepaiste all ning õhtuti on nauditav istuda õdusas väliruumis, milles maitsvad road loovad meeldiva õhkkonna. Kaunid lauanõud suurendavad rõõmu nendest jagatud hetkedest.

      

 

Funktsionaalne suveköök 

 

Praktiline suveköök tagab, et suvehõrgutisi saab hõlpsasti valmistada ka õuetingimustes. Grillimisvõimalused pakuvad naudingut nii kokale kui ka toidunautlejale ning ka piiratud ruumi mahub suurepäraselt väike lauagrill. Valmista grillil hõrgutavaid suveroogasid või küpseta pitsaahjus maitsvaid pitsasid!

       

 

Meeleolu valgusest

 

Atmosfäärilaternad ja välivalgustid garanteerivad, et suveõhtuid saab nautida ka päikese loojudes. Laetavat juhtmeta laualampi on mugav õue kaasa võtta, kui õhtune istumise või lugemise aeg venib ning sügise saabudes sobib see ka siseruumides kasutamiseks. Laternad ja õuevalgustid loovad koju kauni ja õdusa atmosfääri.

              

 

Õisi täis aed

 

Aiandus ja taimekasvatus on jätkuvalt populaarne trend, mis kutsub inimesi nautima rohelust ja aias nokitsemist. Isegi väikesele rõdule mahub potiaed ning kastikasvatus on sageli võimalik ka korteriühistu hoovis. Kui Sul pole oma rõdu või hoovi, saad tuua linnakodusse suveroheluse lopsakate taimede või köögiaia abil. Väikese ürdiaia võid rajada näiteks aknalauale – kõige lihtsam viis on istutada kaunitesse pottidesse või amplitesse poest ostetud maitsetaimed. Nii et pista näpud julgelt mulda ja naudi oma juurvilja-, ürdi- või lillesaaki!