TÖÖTA MUGAVALT KODUKONTORIS

 

Pole kahtlust, et kodukontoris töötamine on toonud kaasa palju muutusi meie töö- ja elustiilis. Loe lähemalt, kuidas kodus töötades saad muuta oma töökeskkonna veelgi hubasemaks ja inspireerivamaks.

 

Kampsunid ja mugavad püksid: vabadus liikuda

 

 

Kodus töötades ei pea Sa enam muretsema range riietuskoodi pärast. Vali kampsun või mugavad püksid, mis hoiavad Sind soojas ja annavad Sulle vabaduse liikuda. Need rõivad võimaldavad Sul keskenduda tööle, mitte riiete kohendamisele ning samas loovad hubase ja koduse atmosfääri.

                    

 

 

Sussid ja hommikumantlid: mugavuse kehastus

 

 

Tavaliselt kontoris käies võime veeta tunde kitsastes kingades ning ärikostüümis. Seevastu kodus töötades saad vahetada oma tavapärase kontoririietuse pehme hommikumantli ja susside vastu. Hommikumantel on Sinu kodune töövorm: mugav ja isikupärane. Sussid hoiavad sinu jalad soojas ja muudavad töötamise mõnusaks ka kõige külmematel päevadel. 

                

 

 

Pleedid ja padjad: lisades lõõgastust

 

 

Sinu kodukontor peaks olema koht, kus saad keskenduda tööle, kuid ka lõõgastuda ja laadida end uuesti. Pleedid ja padjad lisavad Sinu tööruumile soojust ja hubasust, luues mugava atmosfääri. Need on suurepärased, kui vajad lühikest puhkepausi või lõõgastavat hetke enne järgmise ülesande kallale asumist.

                           

 

 

Valgustid: tööks ja lõõgastuseks

 

 

Õige valgustus mängib kodus töötades olulist rolli – see mõjutab meeleolu, keskendumisvõimet ja üldist mugavustunnet. Kodukontorisse vali laualamp või põrandalamp, mis pakub piisavalt valgust, et saaksid teha ülesandeid efektiivselt ja vähendada silmade pingutust. Kui tööpäev hakkab lõpule jõudma ja soovid lõõgastuda, loob hämaram valgustus rahuliku ja rahustava õhkkonna. 

                                     

 

 

 

Tassid ja kruusid: kohvipausi hetked

 

 

Mis oleks tööpäev ilma kohvita? Kohv annab energiat ja suurendab keskendumisvõimet ning muudab töö nauditavamaks. Vali omale lemmikkruus ja kasuta seda oma lemmikjoogi nautimiseks, virtuaalseteks kohvipausideks kolleegidega või lihtsalt enesele pühendatud hetkedeks.

                

 

 

Tööle pühendunud inimestena unustame sageli, kui tähtis on ümbritseda end meeldivate asjadega, mis muudavad kodukontori kutsuvaks. Loo endale õdus töökeskkond, kus Sa saad töötada mugavas hommikumantlis ja kampsunis, juua kohvi oma lemmikkruusist ning nautida kodus töötamise vabadust.