Aksessuaarid sädelevaks pidude hooajaks

 

Pühadehooaeg on peagi saabumas ja see on ideaalne aeg oma garderoobi värskendamiseks ning peorõivastele sära lisamiseks. Alates tujuküllastest pidudest kuni õdusate  pereõhtusöökideni – aksessuaarid aitavad luua pühademeeleolu. Tutvu naiste moeaksessuaaride valikuga, mis aitavad Sul saabuvate pühade ajal saavutada särava ja silmapaistva välimuse.

 

 

Peamine aktsent on kõrvarõngad

 

Täienda oma peoriietust silmipaistvate kõrvarõngastega. Alates suurtest rippuvatest kõrvarõngastest kuni nööpkõrvarõngasteni – need aksessuaarid köidavad kohe tähelepanu ning lisavad igale riietusele annuse glamuuri.

 

                                           

 

 

Sädelevad rahakotid

 

Säravad või litritega kaunistatud rahakotid pakuvad võimalust stiilselt hoida hädavajalikke esemeid endaga kaasas. Vali kott, mis täiustab Sinu peoriietust, ja saad mitmekülgse aksessuaari, mis ei ole mitte üksnes funktsionaalne, vaid ka tähelepanuäratav moeaksessuaar.

                        

 

 

Kaelakeed, mis püüavad pilke

 

Kaelakeed on elegantne viis esile tuua oma kaunis kaelajoon. Kombineeri erinevaid pikkusi ja stiile, et luua unikaalne välimus, mis sobib Sinu isikliku maitsega. Samuti võiksid kaaluda ripatsiga kaelakeed, lisamaks oma välimusele veelgi individuaalset elegantsi.

                                                   

 

 

Julged sõrmused

 

Ära unusta oma käsi kaunistada sõrmustega! Julged ja pilkupüüdvad sõrmused võivad algatada vestlusi ning lisada üldilmele luksuslikku elegantsi. Vali sõrmused vastavalt oma isiklikule stiilile, olgu see siis inspireeritud ajatust elegantsist, kaasaegsest minimalismist või boheemlaslikust vabameelsusest.

 

                                                            

 

 

Säravad kingad

 

Lisa oma stiilile sära metallik-toonides kingadega! Kuldsed, hõbedased  ja roosakas-kuldsed kingad lisavad Sinu riietusele sädelevat viimistlust. Need on ideaalsed valikud pidulikeks sündmusteks ja trendikateks üritusteks, muutes Sinu riietuse tõeliselt luksuslikuks.

 

                                            

 

 

 

Tutvu naiste moeaksessuaaride valikuga, mis aitavad Sul saabuvate pühade ajal saavutada särava ja silmapaistva välimuse. Leia kõik pidudeks Stockmannist!