Personaalne moenõustamine

LEIA OMA STIIL IGASSE PÄEVA

 

Meie naiste ja meeste moeosakondade professionaalsed stilistid-konsultandid aitavad orienteeruda hooajalistes moetrendides ja panevad sulle kokku rõivakomplektid, mis sobivad kandmiseks pidulikel puhkudel või argipäeval. Komplektid mis sobivad Sinu figuuri ja isikupäraga, tõstavad Su enesekindlust ja annavad sära! Tule julgesti moenõustamisele!

 

Teenus on MyStockmann lojaalsusprogrammi hõbe taseme liikmetele 1 kord aastas tasuta ning kuld ja plaatina liikmetele alati tasuta. Kui Sa veel pole Stockmanni püsiklient, saad moenõustamise teenuse tasuta juhul, kui ostad teenusel kokku pandud komplektidest esemeid vähemalt 50 € eest. Muul juhul on teenuse tasu 35 €.

Moenõustamisel valitud tooted saad kohe kaasa osta. Samuti saame need Sulle Tallinna piires Stockmanni kulleriga  koju toimetada. Kulleriga saatmisel on eelduseks toodete eest esitatud arve tasumine.

Vajadusel saad lasta moenõustamisel ostetud tooted meie Õmblusstuudios enda mõõtude järgi parajaks teha.

 

 

Tutvu moenõustajatega, vali oma lemmik ning broneeri aeg moenoustamine@stockmann.com või tel 633 9640.

Saadame Sulle e-mailiga küsimustiku ning võtame peale ankeedi meieni jõudmist Sinuga ühendust, et leppida kokku sobiv moenõustamise aeg.

 

                    

 

Kellele moenõustamine on mõeldud?
Moenõustamise teenus on mõeldud Sulle, kui: 

 

soovid oma garderoobi uuendada, kuid vajaksid valikute tegemisel head nõu

soovid uue hooaja saabudes tutvuda värskete trendide ja moevooludega 

oled minemas mõnele üritusele – sünnipäevale, firmapeole, pulma, koolilõpetamisele

soovid oma aega kokku hoida

armastad mugavust ja personaalset lähenemist

 

Kuidas moenõustamisele tulla?
Moenõustamisele saab aja broneerida e-posti teel moenoustamine@stockmann.com. Kohapeale tulles peaks aega varuma paar tundi, et komplekte rahulikult selga proovida ja sobivad leida. Soovi korral kutsu kaasa sõber või sõbranna, kes otsuseid teha aitab. 

 

Kuidas moenõustaja teab, millised on minu soovid ja ootused? 

Aega broneerides saadame Sulle ankeedi, kuhu saad kirja panna oma mõõdud, eelistused ja soovid ning selle alusel teeb moenõustaja esmase valiku erinevatest rõivakomplektidest.

 

Kas moenõustaja käib minuga koos müügisaalis ja aitab mulle riideid valida? 

Moenõustamine toimub mugavas privaatses ruumis, kuhu toome Sinu jaoks varem välja valitud komplektid ja hakkame neid vaatama-proovima. Sealt edasi toome Sulle juba vastavalt soovidele uusi valikuid või teisi rõivasuuruseid. 

 

Kui palju teenus maksab ning kas ma olen peale moenõustamist kohustatud midagi ostma? Teenus on püsikliendile tasuta. Kui Sa veel pole Stockmanni püsiklient, saad moenõustamise teenuse tasuta juhul, kui ostad teenuse käigus kokku pandud komplektidest esemeid vähemalt 50 € eest. Muul juhul on teenuse tasu 35 €.

 

Kas moenõustamise teenus on mõeldud vaid naistele?

Moenõustamist pakume nii naistele kui meestele.

 

Kas moenõustamise teenust on võimalik ka kinkida?

Moenõustamise teenus on väga tore kingitus oma sõbrale või sõbrannale. Teenuse jaoks saad soetada kinkekaardi vabalt valitud summaga, mida kingisaaja enda lemmiktoodete ostmiseks kasutada saab. Kinkekaardi moenõustamisele saad osta Stockmanni püsiklienditeenindusest 4. korrusel.

 

Loe lisaks toodete tagastamise, kojuveo ning erinevate kangaste hoolduse kohta.