KOSMEETIKA ANNAB SULLE VÕIMALUSE OLLA SINA ISE

 

Kaasaegses maailmas on eneseväljendus muutunud meie elus oluliseks aspektiks, võimaldades meil näidata oma individuaalset isikupära ja sisemist loovust. Kosmeetika on mitmekülgsete eneseväljendusvõimaluste seas saanud üheks võimsaimaks vahendiks, andes vabaduse julgelt eksperimenteerida. See on imeline võimalus eneseväljenduseks ja unikaalsuse esiletõstmiseks. Olgu see siis õrnalt elegantselt või julgelt ekstravagantselt, kosmeetika abil saad Sa väljendada seda, mis teeb Sind ainulaadseks.

 

Efektsed huuled

 

Julge ja ainulaadne huulepulk tõstab enesekindlust ja edastab hämmastava ja võimsa sõnumi. Tulipunane või säravlilla on suurepärane valik neile, kes soovivad edasi anda jõudu, kirge ja vabandamatut julgust.  Olgu see siis õhtune pidu või tavaline tööpäev, võivad julged huuled olla enesekindluse ja tugeva eneseväljenduse sümboliks.

  

Armani Lip Maestro LiquidLip Color Intense Collection (528 Eccessivo); MAC Retro Matte Liquid Lipcolor
Metallics (Atomized); MAC (Lustreglass); Mini MAC Lipstick (Ruby Woo);
Rouge D’Armani Matte (200); Lancôme L’ Absolu Rouge Cream (66)

 

 

Erakordsed lauvärvid

 

Sinu silmad on ideaalne foon loominguliseks eneseväljenduseks, võimaldades muuta oma silmad lauvärviga kütkestavateks kunstiteosteks. Stockmanni sortimendis olevate kaubamärkide hulgast leiad mitmekülgse valiku dünaamilisi ja julgeid lauvärvipalette. Katseta värvide, tekstuuride ja tehnikatega, et luua ainulaadne välimus. Väljendage oma loomingulisust päikeseloojangu varjundite, sädelevate aktsentide või graafilise lainerijoone abil,  lastes oma silmadel rääkida lugusid ilma ühegi sõna lausumata.

 

                

MAC Eye Shadow Matte (Coral reef); MAC Eye Shadow Matte (Chrome yellow); MAC Dazzleshadow (Can’t stop don’t stop); MAC Connect In Color x 12 (HI-FI Colour); Lancôme Ombre Hypnôse Mono Eyeshadow (Eclat de Bleuet I 203); Lancôme Idôle Liner (01); Clinique All About Shadow Quad (Pink chocolate)

 

 

Säravad highlighterid

 

Päikese- ja särapuudrid ning pliiatsid pole mõeldud ainult sära lisamiseks, need sümboliseerivad sinust kiirgavat sisemist sära ja enesekindlust. Särava läike kandmine näo kõrgeimatele punktidele, nagu põsesarnad ja ninaots, rõhutab näojooni ja peegeldab Sinu dünaamilist olemust.

 

                                     

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care& Glow 24h terve Glow Foundation (115c); Clinique Airbrush Concealer (Fair 01); Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight (Hefty HIighlight); Armani Luminous Silk Foundation (1.5 Fair, Neutral); MAC Extra Dimension Skinfinish (Show Gold); Estée Lauder Bronze Goddess Highlighting Powder Gelée (01 Heatwave)

 

 

Ilmekas põsepuna

 

Põsepuna on nooruse kehastus ja võib edasi anda mängulisust ja rõõmu. Ikooniline põsepuna annab põskedele meelitava õhetuse, tuues esile elava ja energilise aura. Julgelt eksperimenteerides erinevate põsepuna paigutuste ja intensiivsustega, saad luua personaalse välimuse, mis täiendab Sinu ainulaadset isikupära.

 

                     

 

Armani Neo Nude Blush (51); Clinique Cheek Pop Pearl (06 Garnet Pop); MAC Frost Powder Blush (Full Fuchsia); Armani Luminous Silk Glow Blush (11 In Love); Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Blush (450 Wicked Spice)

 

 

Karakteersed kulmud

 

Sinu kulmud mängivad näoilme kujundamisel olulist rolli ja neid saab kohandada vastavalt tugevusele ja iseloomule. Kulmuvärvid ja -pliiatsid on abiks mitmesuguste kulmude välimuste saavutamisel, alates julgetest ja defineeritutest pehmete ja loomulikeni. Katseta erinevate kujude ja stiilidega, et lisada oma üldilmele personaalset nüanssi.

 

                                                                 

MAC Great Brows (Taupe); Estée Lauder Brow Now Stay-In-Place Brow Gel (Kirkas); Clinique Just Browsing Brush On Styling Mousse (02 Light Brown); Estée Lauder The Brow Multi-Tasker (05 Black); Lancôme Brôw Shaping Powdery Pencil (Brown 05); Clinique Clinique Instant Lift For Brow (01 Soft Blonde)

 

 

 

Kosmeetika pakub eneseväljendusvõimalust, mis võimaldab meil sõnagi lausumata näidata, kes me oleme. Meigitooted annavad meile vahendid oma isiksuse, emotsioonide ja loovuse uurimiseks. Ära karda katsetada uusi stiile või väljendusviise, sest just sel moel leiad üles selle tõelise, imelise unikaalsuse, mis Sinus peitub!