AVASTA ILUMAAILM STOCKMANNIGA!

 

Avasta ilu ja elegantsi maailma Stockmanni hoolega kureeritud kosmeetikakollektsiooniga, mis on nüüd saadaval ka meie e-poes. Ikoonilistest klassikutest uute kaubamärkideni – Stockmann pakub mitmekesist valikut tooteid, mis rahuldavad kõikide ilusõprade soovid.

 

Tutvu Stockmanni e-poes saadaolevate kaubamärkidega:

 

 

Giorgio Armani on kosmeetikamaailmas silmapaistev kaubamärk, mis kehastab elegantsi ja rafineeritust. Giorgio Armani, kes on kuulus oma kvaliteetsete toodete ja uuenduslike koostisosade poolest, pakub laia valikut kosmeetikatooteid, mis on loodud loomuliku ilu täiustamiseks ja rõhutamiseks. Alates sädelevatest meigialuskreemidest, mis tagavad veatu katvuse, kuni luksuslike huulepulkadeni, mis kiirgavad igavest glamuuri – iga toode on kujundatud erilise tähelepanu ja detailitäpsusega.

OSTA GIORGIO ARMANI KOSMEETIKAT SIIT

 

 

Saksa moebränd Hugo Boss, tuntud ka kui lihtsalt Boss, asutati 1924. aastal Saksamaal Metzingenis. Firma sai nime kaubamärgi looja Hugo Bossi järgi, kes sündis, suri ja elas kogu oma elu Metzingenis. Ettevõtte peakorter asub endiselt linnas, kus Hugo elas.

Tänapäeva kaasaegses maailmas on ettevõttel nüüd kaks peamist kaubamärki: Hugo ja Boss. Igal kaubamärgil on oma ainulaadne stiil, mis paelub kindlat klientuuri. Brändi kasvades muutusid selle leviku suunad. Hugo Boss sai ametlikult oma esimese loa parfüümide tootmiseks 1985. aastal – samal aastal toodi turule esimene parfüüm – Boss Number One. Meestele mõeldud parfüümide kollektsiooni kasvades lisandus 1997. aastal ka naistele mõeldud parfüümide sari – Hugo for Women.

Tänaseks on saadaval sadakond erinevat Hugo Bossi parfüümi. Nende valik hõlmab mitmekesist stiilide paletti igaks elujuhtumiks ja rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse.

OSTA BOSS KOSMEETIKAT SIIT

 

 

Aastal 1968 pöördus nutikas ilutoimetaja tuntud nahaarsti poole küsimusega: “Kas on võimalik saavutada imeliselt kaunis nahk?” Nii sündiski Clinique. Brändi missioon on alati olnud pakkuda lihtsate rutiinide kaudu kõige ohutumaid ja tõhusamaid vahendeid, mis annavad märkimisväärseid tulemusi. Ilma parabeenideta. Ilma ftalaatiteta. Ilma lõhnata. Lihtsalt #HappySkin.

OSTA CLINIQUE KOSMEETIKAT SIIT 

 

 

 

Estée Lauder on The Estée Lauder Companies lipulaev. Maailma ühe esimese naisettevõtja Estée Lauderi asutatud bränd jätkab oma väärikat pärandit tänapäevalgi, luues kvaliteetseid nahahooldus- ja kosmeetikatooteid ning ikoonlisi parfüüme, mis ammutavad inspiratsiooni naiste soovide sügavamast mõistmisest. Tänasel päeval ulatub Estée Lauder’i tegevus naisteni rohkem kui 150 riigis üle maailma – suhted, mis peegeldavad järjekindlalt Estée tugevat ja autentset naiselt naisele vaadet.

OSTA ESTEE LAUDERI KOSMEETIKAT SIIT

 

 

 

 

Gucci on Itaalias Firenzes asuv luksuslik Itaalia moemaja, mille asutas 1921. aastal Guccio Gucci, mistõttu on see üks vanimaid tänapäevalgi tegutsevaid Itaalia moebrände. Gucci tootevalik hõlmab käekotte, rõivaid, jalanõusid, aksessuaare ning kodukaunistusi ning lisaks litsentseerib oma nime ja brändi Coty parfüümi- ja kosmeetikatoodete jaoks, mida tuntakse Gucci Beauty nime all.

Ettevõtte esimene naiste parfüüm, Gucci No. 1, jõudis turule aastal 1974. Alates sellest ajast on loodud mitmeid meestele ja naistele mõeldud parfüüme, millest paljud, nagu näiteks Gucci 3 ja L’Arte di Gucci, on saanud legendaarseteks kollektsiooniesemeteks parfüümihuviliste seas.

OSTA GUCCI KOSMEETIKAT SIIT

 

 

Lancôme on prantsuse elegantsi ja luksuse kehastus. Aastakümnete taha ulatuva rikkaliku pärandiga Lancôme on pühendunud pakkuma tooteid, mis liidavad teaduse ja kunsti, et rahuldada mitmekesiseid ilu vajadusi. Alates ikoonilistest nahahooldustoodetest kuni võluvalt kujundatud kosmeetikatoodeteni pakub Lancôme harmoonilist kooslust innovatsioonist ja ajatust veetlusest. 

OSTA LANCOME KOSMEETIKAT SIIT

 

 

 

Igas vanuses, igast rassist, igast soost. M·A·C (Make-up Art Cosmetics) on juhtiv kosmeetikabränd kõigile. Alates selle loomisest Kanadas Torontos üle 30 aasta tagasi on bränd kiirest kasvanud üha populaarsemaks, pälvides tunnustust meigikunstnike, modellide, fotograafide ja ajakirjanike poolt üle maailma. M·A·C jumestuskunstnike pidev kohalolek lava taga enam kui 100 moenädala show’l üle maailma on kindlustanud ettevõttele imetlusväärse staatuse juhtiva ilutrendide loojana maailmas.

OSTA M·A·C KOSMEETIKAT SIIT

 

 

Skandinavisk – bränd, mille juured on Skandinaavia looduses ja kultuuris. Põhjamaade hingematvad maastikud, traditsioonid ja väärtused on toimunud Skandinaviski inspiratsiooniallikana. Bränd pakub valikut lõhnaküünlaid, difuusoreid ja isikliku hügieeni tooteid, mis peegeldavad põhjamaist rahu ja ilu. Iga toode on hoolikalt disainitud, et luua Taani hubasuse ja rahulolu kontseptsioon. Lõhnadega, mis haaravad endasse värskete metsade, mereääre tuule ja õdusate kaminaäärsete hetkede olemuse, viib Skandinavisk Sind vaikuse ja lihtsuse maailma. Loodust ja disaini ühendav bränd ilmestab Skandinaavia elu olemust, kandes endas võimet luua ümbritsevasse sarmikat põhjamaist õhkkonda.

OSTA SCANDINAVISK KOSMEETIKAT SIIT