Eero Reinu armastab lihtsaid kosmeetikatooteid

 

“Terevisiooni” endine saatejuht Eero Reinu võttis omale südameasjaks testida Stockmanni valikus olevat meestekosmeetikat ning uurisime temalt, kuidas on tema muljed.

Leia toodete list artkli lõpust.

 

Stockmanni II korrus on täielikult meeste päralt. Oled Sa ise Stockmanni püsiklient või oli see avastus Sinu jaoks midagi uut?

Ma olen Stockmanni klient ajast, mil Stockmann oli kahe korruseline. Igapäevaselt ta minu teele ei jää, aga kui ma tahan midagi erilist, siis premeerin ennast ikka ja alati Stockmanniga. Väga omanäolist valikut pakub muidugi Stockmanni toiduosakond – see eristub kõigist teistest väga selgelt ja on alati täis üllatusi. Ja samuti meesteosakond – väga brändirikas ja pakub julgeid valikuid. Lisaks avastasin nüüd, et Stockmanni teisel korrusel meesteosakonnas on eraldi meestekosmeetika ala. See üllatas mind väga positiivses mõttes.

 

Kui tihe meestekosmeetika kasutaja sa ise oled?

Viimastel aastatel olen sellele rohkem tähelepanu pööranud. Silma- ja näokreem on ikka minu igapäevastes rutiinides – kui vundament ikka alt juba murenema hakkab, tuleb seda pealt taas katma asuda. Täit letti ilutarvetest mul ei ole ja kõik mis seal on, on sinna sattunud kingitustena või siis teadlikuna valikuna.

 

Aga huulepalsam? Kas seda olid enne meie testimist kasutanud?

Huulepalsamit kasutan periooditi. Kasutan siis, kui viibin sagedasti tugeva ventilatsiooniga ruumides ja muidugi ka talviti. See testitud huulepulk mulle väga meeldis – alati esimene oluline aspekt minu jaoks iga toote puhul on lõhn, millest ma teen juba esimese järelduse, kas toode mulle meeldib või ei. Testitud Grown Alchemist huulepalsami kiidan väga heaks, selle toimet oli tunda pikalt ja koostis oli väga mõnus. Edaspidi julgen öelda, et valin alati letilt just selle huulepalsami.

Pintsak 399 € Sand Copenhagen / Püksid 69,99 Selected / Kudum 129 € Oscar Jacobson / Saapad 179 € Sneaky Steve

 

Testisid kokku kahte nahahooldusbrändi – Recipe for Men ja Grown Alchemist. Kuidas mulje jäi?

Testisin teadlikult nädal üht ja nädal teist. Mõlemad jätsid hea mulje ning lõhnasid meeldivalt ja see on väga oluline. Mulle meeldib, kui mõnus aroom tekitab kohe hea emotsiooni. Esimene nädal testisin Recipe for Men tooteid – proovisin näopuhastajat, niisutavat kreemi, silmaaluste geeli ja deodoranti. Pean ausalt ütlema, et minu tugevam hääl läheb aga Grown Alchemist brändile. Nende toodetest kasutasin ülimalt mõnusat näkoorijat, mille teraline koostis jättis mu naha väga puhtaks – nii sügavpuahastatud tunnet ei olegi ma varem kogenud. Tajusin mõnusat kargust.

 

Kui oluline on Sinu jaoks toodete kasutamise lihtsus?

On oluline, nagu meestele ikka. Mulle meeldis Recipe for Men puhul see, et seal olid väga lihtsad, lühikesed ja konkreetsed instruktsioonid. Kogu sari on väga loogiliselt ja arusaadavalt üles ehitatud ja neil on ägedalt pealekleebitud sildid. Hakkavad riiulis väga hästi silma. Samas aga on põnev kasutada ka näiteks näomaski, mis nõuab natuke rohkem arusaamist, aga on selline lõbus ja eksperimentaalne. Pean ära ka märkima, et kõik tooted, mida ma testisin, sobivad oma disaini poolest riiuile väga hästi – mõlemad brändi pudelid, tuubid ja potsikud näevad stiilsed välja. Selllised, et tekitavad riiulil ka sõprade seas küsimusi, et ”Ohoo, mis see veel on?”.

 

Kas testitud toodetest sai mõni ka Sinu uueks lemmikuks ja kujunes välja toode, mida jääd edaspidi kindlasti kasutama?

Üritan edaspidi meeles pidada, et kord nädalas võik nägu koorida. See tunne oli uus, aga väga mõnus ja positiivne. Kindlasti jään kasutama silmaaluste kreemi ja niisutavat näokreemi. Kuigi see testperiood oli ainult kaks nädalat, tundsin juba, et näonahk muutus pehemaks ja elutervet läiget tuli juurde. Tundus olevat väike võluefekt. Lisaks muidugi huulepalsam. Uue avastusena tooksin välja kätekreemi, mida ma varem ei ole kasutanud, aga edaspidi kindlasti minul riiulilt leiab. kuigi naha tervis sõltub enesetundest, aga võluefekt tundus olevat.

 

Kas usud, et terve välimuse taga on pigem naha väline või seespidine hooldamine?

Naha tervis sõltub kindlasti enesetundest, aga siiski usun, et see kõik kokku on tervik. Väliselt annab natuke alati midagi ära petta, aga õige toitumine, füüsiline aktiivsus ja enda tervise eest hoolitsemine on ääretult olulsed. Aitavad kenasti kaasa, et vananeda loomulikult ja võimalikult aeglases tempos.

 

 

 

EERO TESTITUD TOOTED

Recipe for Men:
Facial Moisturizer niisutav kreem 28 €
Facial Cleanser näopesugeel 20 €
Under Eye Gel silmaümbrusgeel 29 €
Antiperspirant Deo Stick pulkdeodorant 20 €

Grown Alchemist:
Gentle Gel Facial Cleanser näopesugeel 35 €
Lip Balm huulepalsam 17 €
Matte Balancing Moisturizer matistav näokreem 54 €
Polishing Facial Exfoliant näokoorija 49 €
Hydra Gel Hand Sanitizer käte desinfitseerija 9.50 €