Grilli endale tükk rõõmu

 

Aasta kõige olulisem suvepüha on lähenemas. Sel puhul on kombeks olnud tavapäraselt korraldada nii rahvapidusid kui ka tähistada püha sõprade ja tuttavate keskel väiksemate lõkkeõhtute ja grillimisega koduaias või looduses.

Stockmann Delikatessist leiab laia valiku uusi ja traditsioonilisi toite ja jooke meeldejäävateks jaanipidustusteks. Meilt leiad grillimiseks erinevaid tooteid nii toorelt, kui ka marinaadis. Värskeima ja kvaliteetseima tooraine eest hoolitsevad Stockmann Delikatessi liha- ja kalameistrid.

 

 

Selle aasta hitt-uudistooteks on kindlasti meie toorvorstid, mis valmistatakse Stockmanni kaubamaja köögis meie enda lihameistrite poolt. Šašlõkivorstid sea- ning broilerilihast ja 100% Eestis kasvatatud lihast toorvorstid veise-lamba ning vasikalihast liharohked toorvorstid ei sisalda säilitusaineid ega maitsetugevdajaid.

 

 

Stockmanni valikus on retsepte, mis on rohkem, kui 10 aastat vanad. Näiteks on aegumatu hitt ning kliendilemmik äädikašašlõkk. Retseptide väljatöötamisel on oluline liha ja maitsekoosluste valik. Šašlõkk tuleb alati parim kaelakarbonaadist  – liha peab olema läbikasvanud, sest just rasv on see, mis annab lihale mahlasuse. Ideid uute maitsete jaoks kogutakse nii meeskonnasiseselt kui ka väliselt. Üksteisega jagatakse mõtteid igapäevaselt ning leitakse alati uusi võimalusi põnevate maitsete klientideni viimiseks.

Kalasõpradele soovitame aga kindlasti proovida maitsest tulvil Stockmann Delikatessi lõhefileed mangomarinaadis.

 

 

Asendamatud abimehed jaanipäevaks on ka meie vaagnad, mis ideaalsed külalistele serveerimiseks või hoopiski kaasa võtta külakostiks.

Ideid aga lauakatmiseks ning toituteks leiad Stockmanni viimasest ajakirjast ja kohapealt nii Stockmann Delikatessist kui ka 4. korruse koduosakonnas väljapanekutest.

Susisevat Jaaniööd!