Hanna Martinson testib: juuksed valla!

Terved, säravad kiharad on kui kaunid aksessuaarid, mis panevad välimusele punkti. Et pääseda igaveseks „halva soengu päevast“, kasuta hooldustooteid, mis teevad pika pai just sinu juuksetüübile.

 

Kas oled kuulnud Amikast? Tegemist on 2007. aastal New Yorgis Williamsburgis loodud stiilse ja lõbusa juuksehooldustoodete brändiga, mille toodete komponent on meilgi palavalt armastatud supermari astelpaju. Kõik Amika tooted on loodud cruelty free põhimõttel ehk nende väljatöötamisel ja tootmisel pole tehtud loomkatseid. Samuti on need vabad sulfaatidest, parabeenidest ja ftalaatidest. Enamik tootevalikust sobib ka veganitele.

Amika tooteid testis loomasõber, laulja, näitleja ja sotsiaalmeedia spetsialist Hanna Martinson.

Amika Soulfood hooldav mask 250 ml 27.50 (110.– l)

Blondeeritud juustega soovisin, et juuksemask oleks üliniisutav, kohati isegi tihke ja rasvane, aga nüüd, brünetina, ihkan, et mask teeks ära oma töö, aga jätaks juuksed õhuliseks ja kergeks. See hooldav ja toitev mask on minu partner in crime – võin selle peale alati kindel olla!

Amika The Wizard pusadevastane sprei 118,3 ml 25.50 (215.55 l)

Tegu on n-ö juustesse jäetava palsamiga, mis täidab samas kohati juukseõli rolli. Kui spreid sobivas koguses juustesse kanda, ei jäta see neid raskeks ja rasvaseks, vaid vastupidi – niisutab just parajalt ja muudab ka minu kahused kiharad siidjaks.

 

 

 

 

Amika Bust Your Brass palsam blondidele juustele 250 ml 24.50 (98.– l)

Kuigi olen brünett, siis kasutan päris tihti hõbešampoone ja -palsameid, et säilitada külm-pruunikas juuksetoon. Mulle meeldib see blondidele mõelnud hõbepalsam väga, sest see ei jäta juukseid raskeks, vaid niisutab neid korralikult ja vabastab pusadest – ühesõnaga täidab ideaalselt oma eesmärki.

Amika Bust Your Brass šampoon blondidele juustele 300 ml 24.50 (81.67 l)

Tihti jätavad hõbešampoonid juuksed kuivaks, mistõttu valin alati hoolega enne, kui mõne neist koju soetan. See šampoon on üks neist haruldastest, mis juukseid tõepoolest ei kuivata. Kui varem jäid mul pärast šampooni kasutamist juuksed n-ö kleepuvaks, siis see cool’i pakendiga blondidele mõeldud šampoon teeb kiharad mõnusalt pehmeks ja siledaks.

 

Vahemikus 7.-17.03 on kõik Amika tooted püsikliendile -20% soodsamad!

 

PROOVI KA NEID TOOTEID!

Oribe Serene pähejäetav intensiivhooldus peanahale 50 ml 47.90 (958.– l); Oribe Gold Lust toitev juukseõli 100 ml 55.90 (559.– l)  Kõik Oribe tooted vahemikus 7.-17.03 püsikliendile -20% soodsamad!

Macadamia juustesse jäetav proteiinihooldus 148 ml 25.90 (175.– l) Kõik Macadamia tooted vahemikus 7.-17.03 püsikliendile -25% soodsamad!