Imeline jõululaud kutsub külalisi

 

 

Jõulud on aeg, mil saame katta imeilusa jõululaua – meeleolu loovad lauakaunistused, lõhnavaid hõrgutisi täis taldrikud ning armsad lauanõud, mis sümboliseerivad pühi. Jõululaua taga saavad kokku pere ja sõbrad, et nautida imelisi hetki ning luua mälestusi, mis jäävad kestma läbi terve elu. Seetõttu on oluline, et Sinu jõululaud oleks eriline, tuues rõõmu kõigile, kes selle ümber kokku saavad.

 

Lauakatted

 

Kasuta luksuslikke tekstiile, et luua soe ja kutsuv atmosfäär. Punased, rohelised või kuldsetes toonides ning jõuluteemalised laudlinad lisavad pidulikkust  ja elegantsi. Lisaks võid kaaluda erinevaid aktsente, näiteks kuldsed salvrätikuhoidjad ja jõuluteemalised salvrätikud või lauamatid.  Ära unusta ka lisada mõned värvilised padjad toolidele, et külalistel oleks mugav istuda ning nautida toredat õhtut.

                                                       

 

 

Nõud ja taldrikud

 

Jõululaua kujundamisel on tähtis lähtuda lauanõude ja serveerimisnõude valikust, mis rõhutaksid roogade ilu. Vali välja kaunid nõud ja taldrikud, mis sobivad kokku pühadeaegse atmosfääriga. Klassikalised valged või punased taldrikud ning kunstipäraselt kaunistatud kruusid lisavad jõululauale luksuslikkust ja elegantsi.

         

 

Köögitarvikud

 

Ära jäta tähelepanuta söögitarvikuid, kuna need võivad olla mitte üksnes praktilised, vaid ka dekoratiivsed. Vali kaunis söögiriistade komplekt ning pööra tähelepanu ka toidu serveerimisnõudele, et nautida  jõulutoite elegantselt. Need tarvikud lisavad jõululauale erilise kauni puudutuse.

                                  

 

 

Jõulukaunistused

 

Jõulukaunistused on peolaua hing ja süda. Kasuta küünlaid, jõuluehteid ja looduslikke materjale, et luua imeline särav keskpunkt, mis haarab kõigi tähelepanu. Jõulukuulid, jõulupärjad ja pisikesed jõuluvana kujukesed on kaunistusteks, mis lisavad lauale sooja ja õdusa jõulutunde.

                                            

 

 

Küünlad ja valgustid

 

Küünlad loovad sooja ja romantilise valguse, mis muudab õhkkonna eriti hubaseks. Vali erineva kujuga ja suurusega küünlajalad ning lisa nendele küünlad, mis levitavad meeldivat jõululõhna. Samuti võib ka lauale asetada modernse valgusketi, mis loob intiimse õhkkonna ja lisab sära kogu lauale.

         

 

 

 

Jõululaud on koht, kus lähedased kogunevad, et nautida head sööki ja veel paremat seltskonda. Nii et võta aega, et kujundada oma jõululaud, mis peegeldab Sinu isiklikku stiili ja maitset ning pakub soojust ja rõõmu kõigile!

 

Ilusat jõuluaega soovib Stockmann!