Imeline peoriietus lastele

 

Peatselt saabuvat pidudehooaega oodates kaaluvad paljud vanemad, millised võiksid olla nende laste pidulikud rõivad. Selleks, et lastel oleks lõbus ja mugav pidutseda ning et nad näeksid välja suurepärased, oleme koostanud mõned inspireerivad ideed pidulike riiete leidmiseks nii tüdrukutele kui ka poistele.

 

Tüdrukud –  Sära ja stiil

 

Pühade ajal saab tüdrukute garderoobi täiendada säravate kleitide, sädelevate kingade ja kaunite aksessuaaridega, mis tõstavad esile iga tüdruku ilu ja sära. Jõulupeoks võib kaaluda traditsioonilisi punaseid ja rohelisi toone või julgelt kombineerida erinevaid värvipalette ning mustrilisi kangaid, et saavutada põnev ja pilkupüüdev tulemus.

 

Elegantne kleit: Elegantsed pidulikud kleidid on alati moes. Vali mõni säravas toonis või sädelev kleit, mis teeb Su tütre tõeliseks printsessiks.

    

 

Lilleline tšemper: Kui Su laps eelistab pidudel mängida ja aktiivselt liikuda, on lilleline tšemper suurepärane valik. Lillelised mustrid annavad pidulikkuse, samal ajal kui tšemper pakub mugavust ja mitmekülgsust.

       

 

Sädelevad kingad: Ära unusta jalanõusid! Lapsed armastavad sädelust ja pilkupüüdvad kingad annavad igale rõivale täiendava sära.

   

 

Peapaelad ja ehted: Lisa pidulikule riietusele mõned armsad aksessuaarid, nagu peapaelad või ehted. Need annavad viimase lihvi ja täiendavad pidulikku välimust.

                             

 

 

Poisid – Maitsekas ja mugav

 

Poiste pidulikud rõivad võivad olla sama elegantseid kui tüdrukutel, kuid mugavus mängib siin võtmerolli. Klassikalised komplektid või mugavad püksid ja kampsunid – leidke oma noorhärrale just see õige riietus, mis sobib tema isikupärase stiiliga.

 

Klassikaline lips ja vest: Kui sündmus on eriti pidulik, on lips ja vest alati stiilne valik ning lisavad noorhärrale elegantsi. Vali nende lemmikvärvi riietus, mis sobib tema isikupäraga.

         

 

Pintsak ja mugavad püksid: Mitmekülgne riietus, nagu moodne pintsak ja mugavad püksid, on  suurepärane valik igaks sündmuseks. Kvaliteetsed materjalid ja hästiistuv lõige annavad talle moodsa ja maitseka välimuse.

               

 

Kampsunid ja särgid: Lihtne, kuid šikk särk ja kampsun on suurepärane valik, eriti kui soovid, et Su poeg tunneks end vabalt. Kampsunid pakuvad mugavust ja soojust, ilma et peaks ohverdama stiili. Vali pehmed toonid ja kvaliteetsed kangad, mis rõhutavad tema elegantsust ja head maitset.

              

 

Stiilsed kingad: Nahast kingad või moekad tossud sobivad suurepäraselt poiste piduliku stiili täiendamiseks. Jalanõude valikul võiks lähtuda põhimõttest – mida silmapaistvam, seda parem!

         

 

Pidulik riietus annab lastele võimaluse hiilata erilistel sündmustel ja esile tuua oma stiili ning elegantsust. Rõivad ei peaks olema ebamugavad ega piiravad, seega vali riided, mis sobivad Sinu lapse isikupäraga ning võimaldavad tal nautida rõõmsalt pidustusi.

 

Stockmannist leiad oma lapsele täiusliku piduliku riietuse!