Loodussäästlikkus = jätkusuutlikkus = heaolu

Sel aastal oleme ettevõttena võtnud jõulisema suuna jätkusuutlikkuse arendamisele ning igapäevaelus läbimõeldumate valikute tegemisele. Lisaks ostukottide maksustamisele ning alternatiivsete riidest kottide valiku suurendamisele, soovime tutvustada rõivabrände, kes on võtnud südameasjaks ökoloogilise jalajälje vähendamise. Kvaliteetsed naturaalsetest materjalidest tooted kestavad kauem ning neid soetades teed teene loodusele. Meie võtame luubi alla orgaanilisest puuvillast valmistatud riided, mis on meie juures märgistatud spetsiaalse sildiga.

 

 

Põhjuseid, miks kanda naturaalsest materjalist tooteid, on palju ja selle saab võtta oma südameasjaks igaüks, kes vähegi loodusest hoolib. Kui valid juba järgmine kord kehasõbralikke tooteid, võid sa märgata mõne kaua kestnud allergia või lööbe kadumist. Põhjust võib otsida mõnest sünteetilisest tootest. Üleüldiselt toovad nahasõbralikud tooted meile parema enesetunde ja lasevad nahal hingata nii nagu ta seda teha tahaks. Hea enesetunne toob omakorda puhanud välimuse ja parema naha. Kui otsid kvaliteeti ja riietust, mis kestab kaua, on see ainuõige valik. Tooted ei kaota ajaga oma kuju ega välimust. Nad on valmistatud kauakestvaks ja vastupidavaks.

 

 

Kõik, mida me teeme või tarbime, tuleb meile looduse poolt ringiga tagasi. Loodusel on väga raske hävitada sünteetilist materjali, kuna see on suuresti keemia. Paratamatult satub sünteetilisi riideid ja nende kiude nii merre, ookeani, metsadesse ja sealt edasi kas taimedele või loomadele ning sealt paratamatult ka meie organismi. Kõik see on suur ahel, mille suurim mõjutaja oleme meie ise. Me saame ise tagada endale puhtama vee, maa ja toidu. Hooli endast ja hooli loodusest.

 

 

 

 

Mõnusaid kehasõbralikke riideesemeid leiad nendelt brändidelt:

Naised: Tommy Hilfiger, Cut & Pret, Noom, Selected, Esprit

Mehed: Bodyguard, Esprit, EDC

Lapsed: Name It, Benetton, Tommy Hilfiger, Bogi, Bel, Cube Co

Tee mõistlikke ostuotsuseid ja tunne end hästi!