Jõuluehtes kodu

 

 

Käes on aeg täiendada küünlavarusid, muuta diivan tekkide ja patjadega pehmeks pesaks ning täita kodu kauneim vaas hooajaliste lilledega. Maagiline jõulumeeleolu täidab iga kodu nurga, kui akendele ilmuvad jõulutähed, uksi kaunistavad jõulupärjad ning välja on pandud kõige armastatumad jõulukaunistused. 

 

Loo küünaldega atmosfäär

 

Jõulukaunistuste hulka kuuluvad lahutamatult küünlad ja laternad, mis toovad endaga valgust ja sära ning loovad kodus unustamatu pühademeeleolu. Küünlad pakuvad suurepärast ning elegantset võimalust interjööri ilmet muuta: metallist küünlajalad lisavad luksuslikku pidulikkust, punased küünlad kannavad endas traditsioonilist jõuluhõngu ning mahedad vikerkaare-toonides spiraalküünlad lisavad mängulist värvirikkust. 

                                          

 

 

Lisa tekstiilidega jõuluvärve

 

Tekstiilid pakuvad võimalust tuua ruumi mitmekesisust ja soojust, luues samal ajal elegantselt kutsuva atmosfääri. Pehmed padjad, soojad pleedid ja kaunis voodipesu tekitavad mugava ja jõuluhõngulise ruumi, mis lausa õhkab pidulikkusest. Luksuslikud materjalid nagu siid ja samet, rikkalikes soojades toonides, toovad endaga kaasa tõelise jõulutunde.

                     

 

 

 

Külluses kaunistusi

 

Pühademeeleolu loomiseks tuleks välja panna ka pilkupüüdvaid jõulukaunistusi, vaase ja dekoratiivesemeid. Täida vaas erinevate okste, kõrreliste või hooajalillede kimbuga, ning aseta need strateegilistesse silmapaistvatesse kohtadesse, et tuua looduse ilu oma koju. Lähene kaunistamisele loominguliselt – näiteks jõulutuled näevad läbi värvilise klaasi särades kaunid välja, samuti võid täita vaasi kommide või kasvõi kuivatatud apelsiniviilude ja kaneelipulkadega. Lisaks võid paigutada lauale või riiulitele kaunilt kujundatud jõuluteemalisi esemeid, mis lisavad pidulikkust.

                                               

 

 

 

Jõululõhnad tuppa 

 

Täida oma kodu jõuluhõnguga! Jõulude võlu seisneb lõhnade maagias, mis äratab tuttavaid mälestusi ellu. Õigest lõhnast võib sõltuda kogu meeleolu, luues rahuliku ja harmoonilise atmosfääri Sinu kodus. Eriti hästi sobivad jõuludeks puidused, vürtsikad ning magusad aroomid, mis sisaldavad kardemoni, kaneeli ja vanilli.

                                                            

 

 

 

Jõuluaeg toob kaasa rõõmu ning jõulukaunistused toovad sära ja värvi isegi kõige pimedamasse aastaaega. Astudes jõulude võlumaailma, kus küünlavalgus, peened tekstiilid, elegantsed vaasid ning lõhnaküünalde õrn aroom moodustavad harmoonilise koosluse, loome meeldejääva ja erilise pühademeeleolu oma kodus.

 

Kaunist jõuluaega soovib Stockmann!