Jõulukingid meestele

 

Leia kink, mis täidab mehe soovid!

 

Jõulude lähenedes oleme kõik vastamisi sama küsimusega – mida kinkida oma lähedasele meesterahvale? Ideede nappuse lahendamiseks oleme kokku kogunud parimad jõulukingiideed, mille hulgast leiad meeldejääva kingituse igale mehele. 

Jõulukingiga ei saa mööda panna, kui otsid kingituseks inspiratsiooni mehe hobidest, soovidest ja eelistustest. Talle võiks meeldida näiteks kvaliteetne spordikomplekt, praktiline elektroonikaseade, moebrändi uudistoode või mõni tõhus kosmeetikatoode. 

 

Traditsioonilised kingitused

 

Traditsioonilised jõulukingiideed meestele töötavad aastast aastasse, olgu selleks jõulukingitus poiss-sõbrale, isale, vennale või pojale. Ajatud jõululemmikud on näiteks kvaliteetne pesu ja klassikalised aksessuaarid, nagu käekell, kindad või rahakott. Kui valid kingituseks nahast toote, siis lisa pakki juurde ka sobiv hooldusvahend, et kingitus rõõmustaks ka aastate pärast.

 

   

 

Jõulukingitused mugavust armastavale mehele

 

Kõige paremad jõulukingid pakuvad meestele igapäevast luksust ja kutsuvad lõõgastuma. Pehme hommikumantel või soojad villased sokid tulevad talveõhtutel kindlasti kasuks. Jõulukingitus võib olla ka kerge meeldetuletus puhkamise tähtsusest: kingi mehele soe pidžaama, mugavad sussid või isegi siidine voodipesu

    

 

Kingid stiiliteadlikule mehele

 

Stiiliteadlik mees hindab kindlasti moekingi. Maalähedased värvid ja kvaliteetsed materjalid kestavad kaua, seega vali kinkepakki pehme kampsun või kvaliteetsed nahast tossud. Väljapeetud triiksärk või värviline taskurätt on seevastu ideaalne jõulukingiidee mehele, kes kannab sageli ülikonda või pintsakut. Stiilselt tööl käimiseks sobib kindlasti ka moodne sülearvutikott. 

 

           

 

Kingiideed sportlikule mehele

 

Paki spordimehe kingipakki midagi tema lemmikspordialaga seotut ning võid kindel olla, et kingitus ei jää kapinurka seisma. Sportlikul mehel on hea meel, kui ta leiab jõulupuu alt näiteks uued hantlid, stiilse spordikoti või oma lemmikbrändi treeningjalatsid. Kindlasti oskab ta ka hinnata talvehooajaks sooja pusat või sulejopet.

 

       

 

Jõulukingid toiduentusiastile

 

Entusiastlikule kodukokale või kokteilimeistrile sobivate jõulukingiideede üle ei pea kaua pead vaevama. Söögist või joogist kirglikule mehele vali jõulukingiks kvaliteetne kokanuga, eluaeg kestev pann, stiilsed viskiklaasid või moekas espressomasin.

 

          

 

Kingiideed enda eest hoolitsevale mehele

 

Kõige hooldavamad jõulukingid meestele leiad kodu- ja kosmeetikaosakonnast. Vali kinkekotti pehmed käterätikud, reisile praktiline tualett-tarvete kott või klassikalised lõhnad ning kingi luksuslik kingitus, mida mees ei oskaks endale isegi soovida!

 

         

 

Saa inspiratsiooni Stockmanni kingiideedest ja rõõmusta oma elus olevat meest või sõpra imelise kingitusega. Lai valik ja kiire kohaletoimetamine, leia oma jõulukingid Stockmanni kaubamajadest ja e-poest. Tere tulemast ostlema!