KAUNISTA LAUD SÜGISESES MEELEOLUS

 

 

Suve lõpp toob endaga kaasa võluva värvidemängu ja värskuse, mis kutsub tuba täitma sügise värvide, lõhnade ja maitsetega. Olgu tegemist õhtusöögiga kahele või suursuguse pidusöögiga, kaunid salvrätikud, loodusmotiivides lauanõud ja maitsekad lauakaunistused lisavad unustamatutele hetkedele täiusliku aktsendi.

 

Lisa sügishõngu lauale

 

Vali välja lauanõud, mis peegeldavad sügise olemust – rikkalikud punased, soojad oranžid ja sügavad pruunid toonid, mis annavad lauale sooja ja kutsuva ilme. Loodusmotiivide ja -mustritega taldrikud ja elegantse kujundusega tassid kutsuvad külalisi avastama selle aastaaja võlusid. Samuti võiks kaaluda looduslikust materjalist disainelementide kasutamist, näiteks puidust kaunistused või lillemustrilised salvrätikud, mis lisavad lauale maalähedast elegantsi.  

    

 

Pidulikud klaasid

 

Tähista tähtpäevi erilise pidulikkusega ning aseta lauale kaunid klaasid, et lasta veinil või mahlal kaunilt esile tulla. Klaasid võiksid olla kaunistatud sügislehtede või -mustritega, luues seeläbi harmoonilise kooskõla Sinu laua üldise teemaga ja rõhutades sügiskuude võlu.

        

 

 

Serveeri suursuguselt

 

Serveerimisnõud on sügisese laua süda. Vali nõud, mis muudavad roogade esitlemise eriti pidulikuks, olenemata sellest, kas pidu tähistatakse pere või sõprade seltsis. Eelista looduslike mustrite ja soojade toonidega vaagnaid ning kausse, mis meenutavad lopsakaid sügisande. Nendelt valitud lauanõudelt toitu serveerides sead hõrgud road sügishooaja sündmuste vaieldamatuks keskpunktiks.


                        

 

 

Sügishõngulised tekstiilid

 

Laudlinad ja salvrätikud, mida valid laua katmiseks, peaksid peegeldama sügisese metsa värve. Looduslikest materjalidest valmistatud soojades sügisestes värvides ja mustrites salvrätikud loovad lauale sooja ja kutsuva ilme. Kombineeri neid kaunite lehe- või lillemustriliste detailidega, mis lisavad lauale omapära. Võid lisada ka salvrätikurõngad, mis lisavad elegantse nüansi.

 

   

 

 

Loodusest inspireeritud kaunistused

 

Ära unusta sisekujunduselemente, mis aitavad luua maalähedase ja hubase õhkkonna. Puidust lauakaunistused, kuivanud okstega või lopsaka lillebuketiga kaunistatud vaasid või isegi kõrvitsad ja linnufiguurid lisavad sügise hõngu kogu ruumile.

 

                         

 

 

Küünlad panevad laua särama

 

Sügispimeduses lisavad küünlad Sinu õhtusöögilauale soojust ja romantikat. Vali küünlad, mis sobivad Sinu valitud värvipaletiga – sügavpunased, pronksid, kuldsed või pruunid. Küünlajalad võiksid olla looduslikest materjalidest, näiteks puidust või metallist, et tuua esile sügise olemust.  Sooja ja kutsuva sära saamiseks aseta erineva suuruse ja kujuga küünlad laua keskele, sest nende valgus loob intiimse meeleolu ja muudab õhtusöögi eriliseks hetkeks.

 

                                                        

 

 

 

Sügis toob endaga kaasa mitmekülgseid värvivarjundeid ja soojendavaid meeleolusid, mis pakuvad suurepärast võimalust muuta oma õhtusöögilaud tõeliselt eriliseks. Kasuta julgelt rikkalikke toone, looduslikke materjale ning hubast valgustust, et luua meeldejääv õhkkond, kus jagada maitsvaid eineid ja imelisi hetki lähedastega.