Kevad kutsub õue

 

 

Kevad on imeline aeg, mil loodus tärkab ellu ja ümbritseb meid värskuse ja värvidega. Just kevadel on õige aeg, et muuta oma õueala kauniks ja mugavaks ruumiks. Siit leiad inspireerivaid ideid, kuidas muuta oma terrass või aed juba kevadhooajal tõeliselt säravaks ja nauditavaks.

 

 

Lisa värve

 

Kevadel saad terrassil ja aias lõõgastuda, nautida päikeselist ilma ja tunda end harmoonias loodusega. Kaunista oma terrass, rõdu ja aed erksates värvides nagu kollane, roosa, oranž ja sinine, et luua soe ja kutsuv õhkkond. Pehmed padjad ja vaibad lisavad välialale hubasust ja mugavust.

                                                         

 

 

 

Kutsuv istumisala

 

Kaunis ja mugav aiamööbel kutsub nautima rahulikke kevadpäevi. Mööblit valides tasub arvestada ilmastikuoludega ning valida vastupidavast materjalist ja kergesti hooldatavaid esemeid. Palavamate ilmade jaoks tasuks välja panna ka  rippkiik ja vastupidav päikesevari.

                                                       

 

 

 

Kaunid detailid

 

Aiakaunistused lisavad õuealale isikupära ning muudavad õhkkonna veelgi võluvamaks. Värvilised lillepotid, rippuvad amplid, tekstiilid ja laternad toovad aeda elu ja rõõmu. Võiksid valida keskkonnasõbralikke materjale, mis sobivad suurepäraselt looduslähedase terassi ja rõduga.

                                                                                            

 

 

 

Meeleolu valgusest

 

Sobiv valgustus võib muuta Sinu terrassi või aia tõeliselt maagiliseks kohaks. Proovi erinevaid valguslahendusi, nagu lambid, laternad või päikeseenergial töötavad valgustid, et luua soe ja hubane atmosfäär ka õhtutundidel.

                                                                                         

 

 

 

Kata peolaud

 

Maitsvamaid kevadsuviseid eineid naudime loomulikult õues. Hommikukohv ja argine lõunasöök muutuvad pidulikeks hetkedeks ning ka piiratud ruumi mahub suurepäraselt väike lauagrill või pitsaahi.  Kasutades looduslikest materjalidest nagu puidust, klaasist ja keraamilisi nõusid, saad lisada lauale elegantse, loodusliku ning värske ilme.

                                                                

 

 

 

Näpud mulda

 

Kevade lopsakas rohelus kutsub õue ja aias askeldama. Kui Sul pole oma aeda, saad linnakodusse lisada rohelust lopsakate taimede või köögiaia abil. Isegi väikesel rõdul on ruumi potiaiale ning kastikasvatus on sageli võimalik ka korteriühistu hoovis.

                                                                

 

 

 

 

Kevad on suurepärane aeg, et kutsuda sõpru ja peret oma aeda või terrassile. Lisades erilisi detaile nagu värvilised kaunistused, pehmed pleedid, mugav mööbel ja soe valgustus, loome meeldiva ja lõõgastava atmosfääri. Nüüd on aeg luua imelisi mälestusi ja nautida üksteise seltskonda värskes õhus!

 

Tule Stockmanni või külasta meie e-poodi ja kujunda oma unelmate õueala!