Kevade ilutrendid

 

 

Kevadhooaja jumestus on nüüd minimalistlik, keskendudes ühele toonile, samas kui muretult laineline soeng sobib kandmiseks nii igapäevaselt kui ka pidudel. Kevadine trendivärv virsik on suurepärane kombineerimiseks nii silma- kui ka huulemeigis. Mitmekülgsed tooted võimaldavad hõlpsasti luua nii pidulikku kui ka igapäevast meiki, kasutades sama toodet laugudel, põskedel kui huultel.

 

 

 

Särav meigipõhi

 

Loomulik ja särav meigipõhi saavutatakse kõige paremini läbipaistva ja kerge jumestuskreemiga, mis ühtlustab nahatooni, kuid säilitab loomuliku viimistluse. Primer silub naha ebaühtlusi, hõlbustab jumestuskreemi pealekandmist ja fikseerib meigipõhja näol.

 

                                                                                                       

 

 

 

 

Loomulik meik

 

Trendikad virsikutoonid sobivad suurepäraselt loomulikuks ja pehmeks igapäevameigiks, kuna neid on lihtne heledamaks kohandada. Kasuta lauvärvipaletti, kus on heledad virsiku- ja nude-toonid, ning lisa sama värvi oma huultele.

 

                                                                                      

 

 

 

 

Puna põskedele

 

Lisa näole sära, kandes põsesarnadele ja kulmuluule põsepuna või päikesepuudrit. Kasuta pehmet pintslit ja lisa värvi järk-järgult, et saavutada loomulik tulemus.

 

                                                                

 

 

 

 

Läikivad huuled 

 

Kevadised huuled säravad mahlakates oranžikates toonides, peentes läbipaistvates huuleläigetes ning elegantsetes neutraalsetes värvides.

 

                                                                                  

 

 

 

 

 

Lihtne laineline soeng

 

Muretult langev laineline soeng sobib ideaalselt nii igapäevaseks kui ka pidulikuks kandmiseks, lisades kogu välimusele õhulist kergust. Parima tulemuse saavutad, kasutades lokikreemi või struktuuri andvat juuksespreid või -lakki.

 

                                                                                                    

 

 

 

 

Kevadsuviseid meigitrende ilmestavad säravad huuled, virsikutoonid ja elegantsed lainelokid. Peamine rõhk on aga loomulikult värskel ja säraval nahal. Avasta ilusaladused ja valmista end ette pidude hooaja meeldejäävateks hetkedeks!

 

Tutvu Stockmanni valikuga ja telli mugavalt e-poest!