Kevadsuve trendikad ülerõivad

 

 

Kevadel ja suvel peaks rõivastus olema kerge, mugav ja stiilne. See hooaeg annab Sulle võimaluse tuua garderoobi värskust ja väljendada oma isiklikku stiili. Tutvu kevad- ja suvehooaja trendikate mantlite, jopede ja jakkidega ja tervita uut hooaega stiilselt!

 

 

Mantlid

 

Mantel on hädavajalik riideese iga inimese garderoobis, olgu see siis ajatult klassikalises või moekalt omapärases stiilis. Olenemata sellest, kas veedad päeva linnas või lähed ametlikule üritusele, mantel ühendab stiilsuse ja praktilisuse.

 

                                                                              

 

 

 

Joped

 

Kerged ja mugavad joped on ideaalne valik päikselisteks kevadpäevadeks, kui ka suvel jahedamateks ilmadeks. Mitmekülgne tootevalik pakub lõputuid võimalusi  oma igapäevase stiili kohandamiseks vastavalt tujule ja sündmusele.

 

                                                      

 

 

 

 

Tuule ja vihma vastu

 

Kevadised vihmavalingud ja tuuled on vältimatud, kuid need ei pea Su päeva rikkuma! Vali stiilne vihmamantel, mis hoiab Sind kuivana ning lisab Su välimusele ka moeka nüansi.

 

                                                          

 

 

 

 

Jakid ja pintsakud 

 

Pintsakud on elegantne valik nii meestele kui ka naistele, lisades välimusele rafineeritust ja sobides mitmesugusteks sündmusteks. Nende mitmekülgsus võimaldab kohandada oma välimust vastavalt igapäevastele või pidulikematele olukordadele.

 

                                                              

 

 

 

 

Kevad- ja suvehooaeg on ideaalne aeg, et uuendada oma garderoobi uute jakkide ja mantlitega. Kombineeri erinevaid jakkide ja mantlite stiile oma olemasoleva garderoobiga, et luua mitmekülgne ja stiilne välimus. Erksad värvid ja huvitavad mustrid lisavad põnevust Sinu garderoobi. Naudi seda ilusat aastaaega ja tervita uut hooaega stiilselt!

 

 

Tutvu Stockmanni suurepärase valikuga ja telli mugavalt e-poest juba täna!