Kingitus mehele kvaliteetne pesu

 

Riietumine algab aluspesust ja hästi istuv aluspesu tagab mugava enesetunde terveks päevaks. Alati kindel valik enda eest hoolitsevale mehele on moekas, stiilne kvaliteetpesu!  

Hea aluspesu valimisel on mitu põhiasja, millele ostmisel mõelda. Kõige olulisem on, et pesu oleks mugav, ihusõbralik ja andma hea ning kindla enesetunde. Seega investeeri kvaliteetsesse materjali ning heasse istuvusse. 

 

STIILIVALIK

 

Meeste aluspesu mudelitest on lai valik säärteta aluspesust, trunkidest, briifidest ja bokseritest kuni pika aluspesuni. 

Klassikalised aluspüksid ehk briifid on liibuvad, katavad vöökohast reiteni ning on suurepärane valik nii istuva kui ka liikuva iseloomuga mehele. Bokserid on aga pikema sääreosaga, hästi istuvad ja seega paslikud mugavust hindava mehe valikusse. Bokserite lõiget ei soovitata füüsilise töö tegijale, pigem eelistada madalama värvli ja lühema sääreosaga trunk-mudelit. Viimase moe minibriifid on seevastu sensuaalse ja ajatu lõikega ja sobivad iga mehe garderoobi, sõltumata tema kehatüübist.

                                                   

 

AKTIIVSELE MEHELE 

 

Külma ilmaga on ideaalne pikk aluspesu (termopesu), seevastu sportides on liibuv pesu ületamatu.

Kihiline riietus on külmal aastaajal vältimatu, seetõttu peaks pesu olema soe aga samas hingav, tagades maksimaalse mugavuse. Kvaliteetsed materjalid peavad vastu arvukatele pesukordadele ilma kokkutõmbumise või kulumiseta. 

Spordipesu esikohal on mugavus ja funktsionaalsus. Pesu on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mis on riiete all märkamatu ning laseb nahal hingata. Väga hea istuvuse ning liikumisvabaduse tagavad hoolikalt valitud lõige ning pehmed õmblused.

                                       

 

 

POPULAARSED BRÄNDID

 

Stockmanni valikus leidub suur hulk kvaliteetseid kaubamärke, mille hulgast tuleb välja valida vaid oma lemmikud.

Kindlasti sõltub pesubrändi eelistus mehe vanusest: keskealised ja vanemad mehed eelistavad brändidest pigem GANT või Schiesser pesu, materjalidest puuvilla ning pigem valget värvi pesu.  Nooremad mehed eelistavad Calvin Klein või Armani pesu, mikrofiiber kangast ja erksamaid värve. Kindel ostjaskond on Ralph Lauren pesul, kuna tooted on 100% puuvillasest riidest. Sügis-talvisel hooajal on populaarne meie oma brändi Cap Horn  soe meriinovillane pesu.

                             

 

KINKEKOMPLEKTID

 

Kingitustena on populaarsed pesu erikollektsioonid – sõbrapäeva kinkekomplektid, pesu+sokid komplektid, jõulukomplektid. Meie kolmene komplekt sisaldab erinevates värvides ja mustrites pesu, kuid samuti on saadaval kõikvõimalike värvide ja mustritega üksikuid boksereid.

Bokserite komplekt on ideaalne kingitus mehele, sest neid läheb alati vaja. Mehele kingituseks pesu ostmine on seega mõistlik ja rõõmustav kingitus mõlemale poolele.

                                        

 

Julgeme väita klientide tagasiside põhjal, et Stockmannis on Tallinna parim meeste pesu valik, kus leidub sobivat pesu igale maitsele. On hulgaliselt erinevaid brände, pesu erinevast hinnaklassis, erinevaid lõikeid ja materjale.

 

Soovid oma meest üllatada kaunilt pakitud kingitusega? Meie inimeste osavad käed pakivad meilt ostetud kingitused kinkepakenditesse, mida on rõõm kingiks saada!

 

Leia meie laiast valikust stiilseim meestepesu ja telli oma lemmikud juba täna!