Kingitused kõige kallimatele

 

Valentinipäeval, mis on Eestis tuntud ka kui sõbrapäev, tähistame nii sõprust kui ka armastust. Üllata oma lähedasi  ja armsamat kingitustega, mis on tähendusrikkad ja erilised. Parimad valentinipäeva kingitused jäävad aastateks meelde. Siin on mõned inspireerivad kingiideed, mis toovad naeratuse Sinu kallima näole.

 

 

KINGIIDEED NAISTELE

 

Luksuslik nahahoolduskomplekt

 

Kingituseks sobib ideaalselt ka kallima lemmikbrändi kvaliteetne kosmeetika- või nahahoolduskomplekt või kaunilt pakendatud parfüüm, mis lisab tema ilurutiini luksust. 

                                            

 

 

Lõõgastav kinkekomplekt

 

Kingi endale ja oma kallimale lõõgastav päev spaas kodust lahkumata. Kompleteeri kinkekorvi erinevaid spaatooteid, nagu öõhnaküünlad,  vannivaht, pehme hommikumantel ja esmaklassilised nahahooldustooteid ning loo romantiline ja rahustav atmosfäär.

                                   

 

 

Sensuaalne aluspesukomplekt

 

Üllata oma kallist naist maitseka ja luksusliku pesukomplektiga, mis paneb teda tundma enesekindlalt ja rõhutab tema ilu. Vali tema lemmikvärvi või klassikaline, elegantses stiilis komplekt, et lisada kingitusele romantikat.

                                                           

 

 

 

 

KINGIIDEED MEESTELE

 

 

Nahahoolduskomplekt

 

Ka mehed soovivad hoolitseda oma välimuse eest, seetõttu võiksid aidata tal täiustada oma nahahooldusrutiini kvaliteetsete nahahooldustoodetega. Komplekti võiksid kuuluda näiteks  esmaklassiline pardel, habemeajamisvedelik ja tema nahatüübile sobivad nahahooldustooted. See praktiline kingitus näitab, et hoolid tema heaolust.

                                                                                                   

 

 

Viski- või veinikomplekt

 

Kui Su kallima hobiks on täiendada oma sommeljee-oskusi, on parim kingitus selleks  esmaklassiline viski- või veinikomplekt. Lisa juurde veel pudel tema lemmikjooki koos stiilsete klaasidega ja tänulik naeratus on garanteeritud.

                                                   

 

 

Kvaliteetsed aksessuaarid

 

Pole midagi paremat kui enne tähtsale sündmusele minekut lisada enda riietusele mõni silmapaistev aksessuaar. Ajatud ja praktilised aksessuaarid, nagu kvaliteetsest nahast rahakott, vöö või isegi lips, rõhutavad elegantsi ja stiili. Aksessuaarid on väga funktsionaalsed, seega ei pea kartma, et midagi jääks kapinurka seisma.

                                                               

 

 

 

Sõbrapäev on armastuse ja romantika päev, mil saad erilise kingitusega väljendada oma lähedastele, kui palju Sa neist hoolid. Kõige tähtsam pole alati kingituse suurus, vaid selles, kui palju hoolt ja mõtet oled kingituse valimisse pannud. 

Stockmannist leiad alati parimad kingitused!