Kingitused pidudeks

 

Elu on täis erilisi sündmusi, mida tähistada ja jagada lähedastega. Olgu selleks kooli lõpetamine, sünnipäev, soolaleivapidu või pulm, need erilised hetked annavad meile võimaluse näidata oma hoolivust läbimõeldud kingitustega. Siit leiad inspiratsiooni kingitusteks, mis sobivad suurepäraselt nende oluliste verstapostide tähistamiseks.

 

 

Kingitused koolilõpetajatele

 

Kooli lõpetamine on oluline etapp elus ning on kombeks värsket lõpetajat uutele väljakutsetele vastu saata tähendusliku kingitusega. See uus verstapost tähistab uue elu algust, mistõttu võiks kaaluda näiteks elegantse rahakoti või mahuka reisikoti kinkimist. Kvaliteetsed aksessuaarid ja hinnalised ehted on igaks elujuhtumiks suurepärased kingitused, sümboliseerides vastupidavust ja headust.

 

                                                   

 

 

 

 

Pulmakellad helisevad

 

Pulmad tähistavad kahe inimese ühist teekonda ning eriline ja meeldejääv kingitus teeb selle tähtpäeva veelgi erilisemaks. Värskele abielupaarile on tihti praktiline kingitus väga vajalik, näiteks kvaliteetsest portselanist valmistatud serviis on ajatu kingitus, mis kestab aastaid ja rõõmustab noorpaari kaua. Väikesed köögimasinad nagu blender, veekeetja, espressomasin või röster, kuluvad alati marjaks ära. Samas võib kvaliteetne vaas olla tõeliselt hinnaline kingitust, kuna täidab ka esteetilist naudingut.

 

                                                   

 

 

 

Tähistades sünnipäeva

 

Sünnipäev on eriline päev iga inimese jaoks ning ka kingitused peaksid olema erilised ning meeldejäävad. Naisele sobivad kingitused, mis rõhutavad tema ilu ja isikupära: trendikad käekotid, kvaliteetsed parfüümid, elegantsed ehted ja hoolikalt valitud kinkekomplektid. Mehed hindavad samuti stiilseid kingitusi, nagu elegantsed mansetinööbid, kvaliteetne nahast rahakott, mehelik parfüüm või habemeajamisvahendite komplekt. Lastele on suurepäraseks valikuks mänguasjad, erinevad kotid ja kaunid rõivad.

 

                                                               

 

 

 

 

Kingitused soolaleivapeole

 

Soolaleivakingiks eelistatakse sageli praktilisi esemeid, mis muudavad uue kodu eriti hubaseks. Sobivaks kingituseks võivad olla küünlajalad, vaasid, dekoratiivesemed ja stiilseid kodukaunistused, mis sulanduvad sujuvalt interjööri. Luksuslik voodipesu ja voodikatted loovad magamistoas rahustava ja hubase atmosfääri. Neile, kellele meeldib süüa teha ja külalisi lõbustada, on saadaval kvaliteetsed kööginõud ja elegantsed serviisid, peened söögiriistad ja kristallklaasid.

 

                                                                

 

 

 

 

 

Kinkekaart on alati oodatud kingitus

 

 

Kui aga ideaalse kingituse üle otsustada ei suuda, võimaldab Stockmanni kinkekaart kingisaajal ise valida, mida ta tõeliselt soovib. Kinkekaardiga saab tasuda kaupade ja teenuste eest Baltikumi ja Soome kaubamajades. Kaubamaja kinkekaardi saad mugavalt tellida ka e-poest.

 

 

 

 

Tähtpäevad ja erilised sündmused on võimalus näidata oma lähedastele erilise kingitusega, kui palju nad Sinu jaoks tähendavad. Kingituse väärtus ei peitu alati selle suuruses, vaid selles, kui palju hoolt ja mõtet oled valikusse pannud.

 

Leia kõik kingid oma lähedastele Stockmannist!