KINGITUSED TUDENGI UUDE KOJU

 

Uude kohta kolimine võib tudengile olla põnev, kuid samas pakkuda väljakutset, et uues keskkonnas kohaneda. Selleks, et aidata tal uues elupaigas mugavalt sisse elada, pakume hoolikalt läbimõeldud ja praktilisi kingiideid. Alates voodipesust ja köögikomplektidest kuni sisekujundusdetailideni – need kingitused muudavad iga tudengi uue eluruumi kaunimaks ja hubasemaks. 

 

Magamistoakomplekt

 

Mugav ja stiilne voodipesukomplekt loob tudengile uues kodus luksusliku ning hubase atmosfääri. Kingi komplekt, mis sisaldab kvaliteetseid linu, elegantseid padjapüüre, pehmet tekikotti ja sooja pleedi.  Vali tema maitsele vastavad värvitoonid ja mustrid, mis võimaldavad tal väljendada oma isiklikku stiili ning tagab samal ajal rahuliku ning sügava une.

 

     

 

Köögitarvikud

 

Kui tudeng alustab oma uut teekonda, on köögi stardikomplekt hindamatu kingitus. Koosta talle komplekt olulisi köögitarvikuid, nagu spaatlid, lauanõud ja mitmesugused muud toiduvalmistamise vahendid. 

 

       

 

 

Riiete hooldus

 

Riiete laitmatu puhtus ja värskus on tudengile igapäevane praktiline väljakutse. Vähenda ta vaeva pesuresti ​​ja teiste asjakohaste tarvikutega, et tagada tema garderoobi korrasolek. Need hoolega valitud kingitused muudavad pesupäevad lihtsaks ning tagavad, et rõivad on alati veatuks kandmiseks valmis.

 

            

 

 

Sisustuskaubad

 

Uude elupaika asumine pakub tudengile ainulaadset võimalust kohandada ruumi oma isikupära järgi ja seal end koduselt tunda. Kaalu seinakaunistuste, peegli või kella kinkimist, mis peegeldaksid tudengi individuaalseid huvisid. Inspireerivad tsitaadid ja kunstiteosed võivad lisada ruumile unikaalsust ja luua tuttava tunde uues keskkonnas.

 

 

 

 

Vannitoatarbed

 

Uue kodu kujundamisel aitab kaasa ka hästi varustatud vannituba. Selleks, et hõlbustada igapäevaelu, pane kokku vannitoatarvikute komplekt,  kuhu kuuluvad pehmed rätikud, elegantne hommikumantel ning luksuslik käteseep. Need valitud esemed pakuvad tudengile kõike, mida ta vajab, et alustada päeva puhta ja ergastava tundega.

 

           

 

 

Stockmanni koduosakonnast leiab igale tudengile kingitused, mis muudavad ta uue kodu hubaseks ja õdusaks. Tutvu meie laia valikuga ja aita tal alustada oma uut eluetappi muretult ja mugavalt!