Kodu valmis sügishooajaks

 

 Loo sügiseks soojendav ja külluslik kodu. Kodukontor on muutunud tavapäraseks ning selle täiustamine meeldiva tööõhkkonna loomiseks on hädavajalik. Andke oma kodule ja kontorile sügishooajaks lihvitud värskendus tuues siseruumidesse soe sügisene värvipalett ning kasutades rikkalikult koduaksessuaare.

 

SÜGISSOOJUS TUPPA

Alati on põnev, kui saabub uus hooaeg ja saab värskendad oma kodusisustust. Üleminekust aastaaegade vahel annab märku valguse ja värvide muutumine. Sügisene värvipalett on sügav ja soojendav – looduslähedane pruun, rikkalik punane, tummine roheline ja hõõguv vask. Mis oleks parem viis hubase sügisese õhkkonna loomiseks, kui tuua mahe valgustus oma magamistuppa, elutuppa, söögituppa ja isegi vannituppa? Küünlaleegi pehme kuma või põrandalambi õrn sära lisab ruumile eredust ja soojust; et valgust veelgi maksimeerida – riputa seinale lisaks veel mõni peegel. Vannitoas saab õdusat atmosfääri lisada ka lõhnaküünaldega – hubane valgus ja meeliköitev aroom kaks-ühes.

          

 

 

NUTIKAD HOIULAHENDUSED

Oma kodu korrastamine algavaks hooajaks on alati hea mõte, organiseeritud ruum teeb igapäevaelu lihtsamaks ning on samas ka ilus vaadata. Valmistu kargeteks sügisilmadeks – otsi välja oma soojad pleedid ja pane jalge alla pehme vaip, mis toovad soojuse ruttu keresse. Et hoida niiskust väljas, jäta märjad kummikud esikusse jalanõuderiiulile ja vihmavari kuivama restile. Investeeri interjööri kaunistavatesse hoiulahendustesse – korvid ja hoiukarbid on suurepärane viis väiksemate esemete hoidmiseks ja mahutavad palju igapäevaelus tihti kasutavaid asju. Üha enam kasvab tarbijateadlikkus ning jätkusuutlikud ja looduslikud materjalid nagu rotang, sisal, puit ja tekstiil, muutuvad aina populaarsemateks materjalideks kodu sisustamisel.

 

                       

 

 

LISA LOODUSE VÄRVE

2022 on aasta, mil lasta värvidel ja mustritel oma kodus särada. Langenud lehtede ja sügisese päikeseloojangu värvid toovad siseruumidesse kuldse värvipaleti ja annavad hubase sügisese soojuse. Juba väikeste aktsentide lisamisega, nagu mööbliesemed, padjad, voodipesu või lauanõud, saab saavutada märkimisväärse efekti.

Samamoodi saab looduse hõngu tuppa tuua toataimedega, taimed mitte ainult ei täienda interjööri vaid puhastavad ka õhku. Leia sobiv lillepott või värviküllane vaas ja too oma taimede ilu esile.
   

 

 

FUNKTSIONAALNE JA ILUS MAJAPIDAMINE 

Ka väikesed hästi läbimõeldud detailid aitavad täiendada interjööri üldmuljet ning aitavad hoida korda. Köögis näiteks aitab lihtsustada söögitegemist ning samas säästab palju ruumi kompaktne söögiriistade komplekt. Kaanega purgid ning multifunktsionaalsed karbid aitavad hõlpsalt leida vajaminevad ained ning säilitavad toidu värskena.

Vannitoas on hea koguda kokku oma igapäevases kasutuses olevad hügieeni – ja meigitarbed praktilisse kosmeetikakotti, mis hoiab kenasti ja kompaktselt kõik vajamineva käeulatuses.

Eraldiseisva disainelemendina saab kasutada nii söögi-, elu- kui magamistoas kaunist ajakirjaresti – sinna mahuvad kõik saabunud post ja ajakirjad või raamatud, kuid samamoodi võib seda kasutada ka näiteks lõikelaudade hoidmiseks.

        

 

 

too sügis oma koju STOCKMANNIst!