Kuidas saada täiuslik päevitus

 

 

 

Suvi on kohe-kohe ukse ees ning paljud meist unistavad kaunist, kuldsest päevitusest. Täiusliku päevituse saladus peitub hoolikas naha ettevalmistamises ning päevitusjärgses hoolitsuses, mis aitab tagada ühtlase ja kauakestva tulemuse. Siit leiad nõuandeid, kuidas saavutada ideaalne päevitus.

 

 

särava naha saladus

 

Naha ettevalmistamine päevitamiseks või isepruunistavate toodete kasutamiseks on üks kõige olulisemaid aspekte, et saavutada ühtlane ja kauakestev tulemus. Kehakoorija koorib nahka õrnalt, kuid tõhusalt, eemaldades surnud naharakud ja sulgedes poorid, säilitades samal ajal naha niiskustaseme ja siludes kortsukesi. Nahk jääb siidiselt pehme ja niisutatud, mis omakorda aitab päevitusel ühtlaselt peale jääda.

 

                                                                         

 

 

 

Niisuta ja kosuta

 

Peale koorimist tuleb nahka ka niisutada – nii on Sinu nahk siidiselt pehme ja särav ning kaunilt kuldse jumega. Eriti tõhusad on tooted, mis sisaldavad aloe verat, sheavõid või kookosõli. Eelistada tuleks toniseerivaid, kuid kergema tekstuuriga tooteid, näiteks kreemgeele. Hea päikesekaitsekreem või niisutaja aitab säilitada naha elastsust ja hoiab ära kuivuse, mis võib põhjustada päevituse ebaühtlust ja ketendamist.

 

                                                                                       

 

 

 

päevitus ilma päikeseta

 

Isepruunistavad tooted on suurepärane viis saada kaunis päevitus ilma päikesekahjustuste riskita. Need tooted annavad kiire tulemuse ja võimaldavad suvist nahatooni nautida aastaringselt. Et saavutada ühtlasem jume üle keha, niisuta nahka õlivaba kehakreemiga, sest õli takistab isepruunistava toote jõudmist nahapinnale. Kasuta spetsiaalset aplikaatorkinnast, et vältida triipude ja laikude tekkimist. 

                                                                                                          

 

 

Päevitusjärgne hoolitsus

 

Pärast päevitamist on väga oluline maha pesta sool, liiv ja päikesekaitsekreemi jäägid. Kasuta spetsiaalset päevitusjärgset kreemi või geeli, mis rahustab nahka ja aitab säilitada päevituse sügavust. Veeprotseduuride järel võiks kasutada jahutavat aloe veraga kreemi, et taastada nii keha kui ka näonaha niiskustase. Tulemuseks on särav ja terve nahk ning kerge suvine jume.

 

                                                                                              

 

 

 

 

kaitse liigse päikese eest

 

Lisaks päikesekaitsekreemidele, kaitse oma nahka laia äärega mütsi, päikeseprillide, rätikute ja rannariietega, eriti kui kavatsed olla pikemat aega päikese käes või ultraviolettkiirgus on eriti tugev. Ära unusta kaitsta ka oma huuli päikesekaitset sisaldava huulepalsamiga! Õiged aksessuaarid võivad muuta päevitamise lihtsamaks ja nauditavamaks. 

 

                                                        

 

 

 

 

Täiusliku päevituse saavutamine nõuab veidi aega ja hoolt, kuid tulemus on seda väärt! Koori ja niisuta nahka regulaarselt, vali endale sobivad isepruunistavad tooted ja kasuta vajalikke aksessuaare, kaitsmaks end päikesepõletuse eest. Nii saad nautida kaunist ja ühtlast päevitust terve suve vältel! 

 

 

Stockmannist leiad parimad kosmeetika pakkumised ja lihtsad nipid, kuidas saada kaunis ja kauakestev jume!