Laste kevadmoe trendid

 

 

Kevadise lastemoe uued kollektsioonid pakuvad mitmekülgset valikut rõivaid ja aksessuaare, mis on tänavu eriti inspireerivad ja rõõmsameelsed. Lapsed saavad sel kevadel nautida aktiivseid ja lõbusaid tegevusi stiilselt ja mugavalt.  Kollektsioonides leidub rohkelt erksaid värve, mänglevaid mustreid ning vastupidavaid ilmastikukindlaid materjale.

 

VÄRVIDE MÄNG

 

Elavate värvide kasutamine on hetkel laste moemaailmas äärmiselt populaarne ning pakub inspireerivat mänguruumi: julge kombineerida erinevaid värvitoone omavahel või eelista pealaest jalatallani sama tooni. Erilised ning ootamatud värvikombinatsioonid on eriti trendikad, lisades garderoobi värskust ja individuaalsust.

                                             

 

 

 

KEVADE MUSTRID

 

Loodusest inspireeritud värvid ja mustrid võluvad nüüd ka pisikeste rõivastes ning kaunites aksessuaarides. Kevadised mustrid on täis elujõudu ja rõõmu ning on lasteriiete puhul alati kindel valik. Lilled, liblikad ja päikeselised värvitoonid  toovad kaasa rõõmsameelsust ning on juba praegu kujunenud kevadmoe ajatuks klassikaks.

                                                     

 

 

 

KEVADPIDUDEKS

 

Laste pidulikud rõivad rõhutavad nüüd romantilist ja pisut boheemlaslikku stiili, mille juurde kuuluvad pitsid, volangid ja õrnad lillemustrid. Noormeestele on läbivaks teemaks mugav ning elegantne stiil, mis on inspireeritud eelmiste kümnendite ülikonnamoest. 

                                                          

 

 

 

MUGAVUS IGA ILMAGA

 

Kevadel võib ilm kiiresti muutuda päikesepaistelisest vihmaseks, mistõttu on oluline valida kvaliteetne ja ilmastikukindel riietus. Veekindlad jakid ja püksid hoiavad lapsed kuivana vihmase ilmaga ning hingavad ja mugavad päikesepaistelisel päeval. Värvilised vihmavarjud ja kummikud lisavad kevadisele ilmale rõõmsat meeleolu ning on ühtaegu nii mugavad kui stiilsed.

                                                                 

 

 

 

Kevadine laste moemaailm on täis rõõmu, värve ja looduse ilu, pakkudes rikkalikku valikut värskeid stiilivõimalusi. Oluline on valida rõivad, mis mitte üksnes peegeldavad nende isikupära, vaid on ka praktilised ja mugavad igapäevaseks kandmiseks. Nii saavad lapsed nautida kevadet täiel rinnal, olles samal ajal stiilsed ja valmis avastama maailma enda ümber.

 

 

Tutvu uute kevadkollektsioonidega Stockmannis ja telli mugavalt e-poest!