Leia ideaalne teksapaar

 

Teksapükste kandmiseks pole ühtegi kindlat reeglit. Teksaseid saab kohandada peaaegu igaks olukorraks, olles loominguline topide ja aksessuaaride valikul. Igapäevaseks usaldusväärseks stiiliks sobivad suurepäraselt teksapüksid koos ülisuure kampsuni ja tossudega. Samuti võid teksaseid julgelt kanda pidudel, kombineerides need glamuurse topi ja silmapaistvate aksessuaaridega.

 

Kehakuju määrab istuvuse

 

Teksade õmbluste, värvide, tagataskute paigutuse ja säärepikkuse valikuga saad rõhutada just neid omadusi, mida soovid esile tuua. Sentimeetrid ei pruugi otseselt kõike määrata, kuid kui otsustad liibuvate teksapükste kasuks, on oluline tunda enda keha proportsioone, eriti talje ja puusade vahekorda. See tagab, et teksad ei lange ebamugavalt alla ning puusadel ei teki liigseid kangast kogunevaid voltimisi. 

                                             

 

 

 

Sobivus 

 

Teksad sobivad suurepäraselt erinevate kehatüüpidega, olgu tegemist siis saledama või kurvikama figuuriga. Teksapükse sobivust on tihtipeale raske ise hinnata, seetõttu võta ostlema kaasa ausameelne sõbranna, küsi abi müüjalt või broneeri aeg meie professionaalse moenõustaja juurde. Oma õige teksapaari  leidmine võib võtta mitut prooviseanssi, ent professionaali abil muutub see oluliselt lihtsamaks. Samuti võib olla väga huvitav kuulda, milliseid teksaseid keegi teine Sulle soovitab – see võib anda Sulle uusi ja põnevaid ideid!

                               

 

Loe täpsemalt moenõustamisest

 

 

Vali õige suurus

 

Sinu jaoks sobiv teksade suurus võib sõltuvalt kaubamärgist ja mudelist erineda. Meie kaubamajade müüjad on kursis erinevate kaubamärkide mõõtudega ning teavad, millised mudelid sobivad erineva kehatüübiga inimestele. E-poes tasub vaadata brändi suurustabeleid ning võrrelda neid oma vanade lemmikteksadega. Üldjuhul on soovitatav valida veidi ümber teksad, kuna denimriie venib kasutamise käigus veidi välja. Kui teksad vajavad lühemaks tegemist, kasuta julgelt Stockmanni õmblusteenust.

                      

 

 

Loe täpsemalt õmblusteenusest

 

 

Tutvu erinevate mudelite ja lõigetega

 

Boyfriend, bootcut, slim fit või kõrge vöökohaga teksad? Teksabrändid pakuvad lõputul hulgal erinevaid värve, kulumisastet, õmblusi ja detaile, seega mõtle, milline mudel Sinu stiiliga sobiks.

Leia tabelist oma proportsioonidele sobiv mudel. Vajadusel küsi julgelt nõu meie teenindajatelt kaubamajas kohapeal! 

 

 

 

Kas otsid ideaalset teksapaari tööl käimiseks, kas Su garderoobis on ikka veel puudu ikooniline sirge mudel või unistad slim fit teksadest? Stockmann aitab leida ideaalse paari meie laiast teksavalikust, vastavalt igale stiilile ja eelistusele – olenemata suurusest või eelarvest.

Tutvu kogu teksavalikuga Stockmanni E-POES!