Leia õige spordiriietus

 

Kui soovid jätkata oma lemmikspordialaga või alustada tõsiseid treeninguid, vali funktsionaalsed ja stiilsed treeningriided ning -jalatsid. Oluline on arvestada treeningukohaga, kuna õue- ja sisetingimustesse mõeldud treeningvarustus erineb omadustelt märkimisväärselt. Kuigi funktsionaalsus on oluline, ei tähenda see, et peaksid loobuma oma isiklikust stiilist. Aitame Sul leida just õiged spordiriided, et tunneksid end treeningul moekalt ja mugavalt. 

 

 

Kohanda vastavalt ilmastikule

 

Õues treenides on oluline arvestada ilmastikuoludega – riided peavad hästi higi imama, piiramata sealjuures liikuvust. Külmadel päevadel kanna kihilist riietust, et hoida keha soojas ja kuivas. Kuumadel päevadel eelista kergemaid, hingavamaid riideid, et vältida ülekuumenemist. Näiteks jooksmiseks või jalgrattasõiduks sobib riietus, mis tagab hea liikuvuse ja on vajadusel nähtav.  Hea oleks kanda liibuvat pluusi ja selle peal kerget jakki või jopet – olenevalt ilmast. 

 

                                                           

 

 

 

Tennisetrenni jaoks sobivad riided


Tennis on mäng, kus mugavus ja stiil käivad käsikäes ning elegantne treeningkomplekt aitab Sul väljakul silma paista. Retuusid või lühikesed püksid pakuvad liikumisvabadust, muutes Su mängu veelgi sujuvamaks ja enesekindlamaks. T-särgid ja crop-topid moodustavad harmoonilise kombinatsiooni, mis on nii stiilne kui ka funktsionaalne. Ja kes ütles, et retuusid on ainult trenniks? Oma mugavuse ja stiili tõttu sobivad nii crop-topid kui ka retuusid suurepäraselt ka väljaspool treeningut.

 

                                                         

 

 

 

Treeningud siseruumides

 

Jõusaalis võib kanda mitmekesist riietust: alates lühikestest pükstest kuni liibuvate retuusideni, T-särkidest spordi-topideni. Kvaliteetsetes ja hästiistuvates trennirõivastes, mis on samal ajal hingavad ja mugavad, on motivatsioon trenni teha alati suurem. Joogat tehes võib valida nii retuusid ja spordirinnahoidja, kui ka lohvakad joogapüksid ja T-särgid. Siseruumides pallimängudeks sobivad ideaalselt lühikesed püksid, dressipüksid ja T-särgid, kuid kõige olulisem on, et rõivad oleksid mugavad.

 

                                                                                  

 

 

 

Treeninguvahendid

 

Lisaks hästiistuvale spordiriietusele on oluline ka sobiv spordivarustus ning funktsionaalsed aksessuaarid. Spordisokid on väikesed, kuid olulised aksessuaarid, mis kohanduvad Su jala kuju ja sporditegevusega, vältides villide tekkimist ja hoides jalad kuivana ka kõige intensiivsematel treeningutel. Nokamütsid, kindad ning ujumisprillid on hädavajalikud erinevatel spordialadel. Samuti leiab meie valikust ka erinevat treeningvarustust – joogamattidest hüppenöörideni.

 

                                                

 

 

 

Spordijalatsid 

 

Õige spordijalatsite valik on sama oluline kui õige riietus. Vali spetsiaalsed spordijalatsid, mis sobivad Sinu valitud spordialaga ning pakuvad piisavalt tuge ja mugavust. Hästiistuvate spordijalatsite valimine on äärmiselt oluline, sest korralik jalanõu mängib olulist rolli heade sportimistulemuste saavutamisel. Lisaks sobivale mudelile on oluline ka jalatsite disain, kuna kenad ja stiilsed spordijalatsid muudavad treeningud nauditavamaks ning motiveerivad igapäevaselt trenni ette võtma.

 

                                  

 

 

 

 

Spordirõivastel on kindlad omadused, mis tagavad suurema treeningmugavuse, aidates omakorda kaasa parematele sportlikele tulemustele. Olgu see jooksmine, jooga, ujumine või mõni muu spordiala, õige spordiriietus võib muuta Sinu kogemuse nauditavamaks ja tõhusamaks. Vali riietus, mis aitab Sul saavutada parimaid tulemusi, samal ajal väljendades Sinu individuaalset stiili. 

 

 

Tutvu Stockmanni spordiriiete ja -jalatsite valikuga ja telli mugavalt e-poest!