Leia täiuslik ülikond

 

 

Kui soovid tunda end enesekindlalt ja stiilselt, siis pole midagi tähtsamat kui leida endale sobiv ülikond. Ülikond peab olema täiuslikult istuv ja laitmatult stiilne, just selline, et tahaksid seda kanda nii pühadel kui ka igapäevaselt. Järgmisi näpunäiteid kasutades on lihtne leida just Sulle sobiv ülikond!

 

 

TUME ÜLIKOND TÖÖTAB ALATI 

 

Kui soovid klassikalist stiili, siis vali tume ülikond. See on kõige mitmekülgsem ülikond, mis sobib praktiliselt igaks päevaseks ja õhtuseks sündmuseks. Ka on tume ülikond kõige kindlam valik, kui soovid osta vaid ühe ülikonna.

Klassikaline tume ülikond on valmistatud kvaliteetsest villast ning ühes värvitoonis: must, tumesinine või tumehall. Pintsak võib olla ühe- või kaherealine ning lisaks pükstele ja pintsakule võib tumeda ülikonna juurde kuuluda samast kangast vest.

Riietuse üldmuljet täiendavad õigesti valitud aksessuaarid: klassikalise stiili juurde kuuluvad valge, roosa või helesinine triiksärk, viisakad kingad ning tagasihoidliku mustriga lips ja taskurätik.

 

                       

 

 


SUVEPEOKS HELE ÜLIKOND

 

Suvisteks üritusteks vali heledamates toonides ülikond, sest see lisab stiiliset värskust ja kergust. Heledama ülikonna valik on eriti hea, kui Sul on juba tume ülikond olemas ja soovid oma garderoobi lisada mitmekesisust. Peened liivatoonid, hallid või praegu eriti populaarsed pehmed pastelsed toonid sobivad suurepäraselt kevad-suvisteks pidudeks ning lisavad suvegarderoobile stiili ja elegantsi.

Lisaks võib heledama ülikonna eeliseks olla ka kerge materjal, nagu loomulikult kortsuv lina, mis võtab ära ülikonnalt tarbetu jäiga mulje. Vabama stiili rõhutamiseks võid kombineerida ülikonda värvilise mustrilise triiksärgiga ja asenda oma tumedad kingad heledamatega.

Seega, kui soovid suveks stiilselt oma garderoobi täiendada, siis tasub kindlasti kaaluda heledama ülikonna soetamist. Heledama ülikonna valik pakub võimalust rõhutada oma isikupära ja tunda end mugavalt ka kõige pidulikumatel suveüritustel.

 

        

 

 


EELISTA LOODUSLIKKE MATERJALE

 

Kui soovid soetada stiilset ülikonda, siis pane tähele materjali: eelista looduslikke ja kvaliteetseid materjale nagu lina, puuvill ja vill. Kunstkiud võivad küll anda vastupidavust, kuid elastaan on see, mis lisab mugavust ja elastsust.

Samas, ülima mugavuse tagamiseks soovitame valida ülikonna, mille materjaliks on naturaalsed kangad nagu villa- või linasegu. Sellised kangad hingavad hästi, tagades mugavuse ka palavate ilmadega.

Vill on traditsiooniline ülikonnamaterjal, mis ei kortsu kergesti. Vaatamata talvisele mainele on villa kasutamine sobilik ka suvisteks üritusteks, sest suvekollektsioonide ülikonnad on valmistatud kergematest kangastest, mis on mõnusalt jahedad. Oluline on siiski valida piisavalt tihedast kangast ülikond, et kangas püsiks vastu ka sagedama kasutamise korral.

 

 

 

 


ISTUB KUI VALATULT

 

Ideaalse ülikonna leidmiseks on oluline tähelepanu pöörata ülikonna istuvusele. Sa ei taha kanda midagi, mis on piirav ja ebamugav, mistõttu peaks ülikond istuma Sulle kui valatult.

Küsi julgelt abi meie kogenud müüjatelt, pöördu moenõustamisse ning kasutada Stockmanni rätsepateenust, kus saab kohandada ülikonda just Sinu mõõtude järgi. Ülikonna kohandamine tasub ennast kindlasti tulevikus ära! 

Ülikonna valikul on oluline arvestada mitte ainult sobivusega, vaid ka stiiliga. Klassikaline lõige on ajatu ja elegantne valik, kuid kui soovid midagi erilist, võid eksperimenteerida erinevate detailide ja aksessuaaridega, nagu taskurätikud või nööpide paigutus. Seega on oluline valida ülikond, mis peegeldab Sinu originaalsust ning sobib ideaalselt kokku Sinu stiiliga.

 

            

 

 


PAISTA SILMA DETAILIDEGA

 

 

Andmaks ülikonnale rohkem isikupära, võib lisada ka mõned silmatorkavad detailid, nagu sobiv lips või taskurätik. 

Enamik kostüüme on tänapäeval kaheosalised ja üherealised, kuigi ülikonnamoes on taas esile kerkinud kaherealised jakid. Kolmeosalise või kaherealise ülikonna valimine võimaldab stiilselt eristuda massist ja rõhutada klassikalist härrasmehestiili.

Seevastu pingevabama riietuse jaoks võid valida ülikonna, mille pintsak on kergema struktuuriga ja klapiga taskutega. Ülikonnapükste puhul võib tänapäeval näha isegi mugavaid elastseid vöökohti ja kinnitusnööre, samuti saab lahedaid lühikesi pükse ja tosse kombineerida ülikonnapintsakuga, mis sobivad ideaalselt suvisteks pidustusteks.

 

      

 

 


HOOLITSE OMA ÜLIKONNA EEST

 

Lõpuks, kuid mitte vähemtähtsamana, on oluline meeles pidada, et oma ülikonna eest hoolitsemine on sama tähtis kui selle valimine. Oluline on järgida hooldusjuhiseid, mis on tavaliselt märgitud ülikonna sees olevale sildile. Keemiline puhastus on enamasti parim viis ülikonna puhastamiseks ja heas korras hoidmiseks. Regulaarne puhastamine ja triikimine on ülioluline, et hoida ülikonna väljanägemine laitmatu ning pikendada selle eluiga.  Samuti tasub investeerida kvaliteetsesse ülikonnakotti, et vältida tolmu kogunemist.

Seega, pea meeles, et ülikonna hooldus on sama oluline kui selle valimine. Hoolitse selle eest korralikult ning triigi regulaarselt, et tagada selle suurepärane välimus igal ajal.

    

 

 


Olenemata sündmusest ja aastaajast – looduslikest materjalidest ja täiusliku istuvusega ülikond on justkui Sinu visiitkaart. See rõhutab Su isikupära ja annab Sulle enesekindluse, mis viib Sind suuremate saavutusteni. See on investeering endasse, mis tasub end alati ära. Seega, võta endale aega ja leia just see täiuslik ülikond, mis istub Sulle kui valatult ja sobib Sinu stiiliga! Leia oma ülikond Stockmannist!