Live shopping

 

LIVE Shopping on uudne ostlemisviis, mille tõi esimesena Eestisse just Stockmann. See on otseülekanne meie e-poes, mille ajal vaatame koos, mida põnevat ja inspireerivat saame Sulle Stockmannist pakkuda uueks moehooajaks või trendikaks kodusisustuseks. LIVE Shoppingu ajal saad ekraanile ilmuvatel tootepiltidel klikates need kohe mugavalt oma ostukorvi lisada.

Live Shopping: Armastatud stilistid Ženja Fokin ja Karolin Kuusik aitavad valida jõuluaja säravamaid peorõivaid ning jagavad inspiratsiooni mida soetada kingituseks oma armsatele.

 

 

Liitu Stockmanni moeshow LIVEga SIIN.

 

 

LIVE-kohtumisteni!

 

 

***

 

Toimunud LIVE shoppingud:

Stockmann esitles 14.septembril oma 30ndale sünnipäevale pühendatud moeshowl sügistalvise hooaja moodi. Stilistid Karolin Kuusik ja Sille Randviir panid kokku parimad moevalikud Stockmanni naiste- ja meestemoe korrustelt.

 

Vaata moeshowd järele SIIT

 

 

 

Hullude Päevade LIVE Shopping kolmapäeval, 29.märtsil kell 17.30.

LOma lemmikuid Hullude Päevade valikust näitavad meile stilist ja moetoimetaja Karolin Kuusik ning armastatud laulja Getter Jaani.

Kõik tooted, mis ilmuvad LIVE Shoppingu ajal ekraanile, saab kohe tootepildil klikates mugavalt oma ostukorvi lisada.

Tule ja vaata kindlasti, mida põnevat Karolin ja Getter Hulludelt Päevadelt välja on valinud.

 

***

 

 

LIVE Shopping 24.novembril kell 19.00. Jõuluhõngulisel live-shoppingul näitavad  Karolin Kuusik ja Grete Kuld Sulle oma moelemmikuid aastalõpu pidulikumaks hooajaks ning jagavad kingivihjeid jõuluvana kingikotti.

Kohtume LIVE-l 24.novembril kell 19.00 – liitu meiega SIIN

 

***

 

 

Astu tähelepanu keskpunkti!

Stockmanni uus moehooaeg sai inspireeriva alguse sügisese moeshow’ga.

Armastatud stilistid Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa miksisid pilkupüüdvaks moevaatuseks kokku Stockmanni naiste- ja meesteosakondade parimad palad. Moeshow’d saad järele vaadata siit!

 

***

 

 

18.08.2022 kell 19  üritust viisid läbi Karolin Kuusik ja Aljona Eesmaa, fookuses algav sügishooaeg.  Link järele vaatamisek sasub SIIN.

 

***

 

 

 

31. 03.2022 kell 18 jagasid Karolin ja Ženja oma Hullude Päevade lemmikuid. Link järele vaatamiseks asub SIIN.

 

***

 

 

11.11 andis Karolin Kuusiku kõrval  häid soovitusi saabuvaks pühadeajaks särav Tanja Mihhailova-Saar. Link jäele vaatamiseks asub SIIN.

 

***

 

 

28. oktoobril tõid Sinuni parimad isadepäeva kingiideed. Inspireerivaid ideid andsid Karolin Kuusik X Robert Linna. Link järelevaatamiseks asub SIIN.

 

***

 

 

 

Stockmann LIVE shopping tõi Sinuni 1. oktoobril kell 19 parimad leiud Stokcmanni Hulludelt Päevadelt. Link järelevaatamiseks on SIIN.

 

***

 

 

11.09 Stockmann LIVE shopping toimus koos Stockmanni moeshowga! Vaata järele LIVE ülekannet SIIT.

 

***

 

 

Tagasi kooli ja kontorisse koos Karolini ja Triin Luhatsiga! Saad seda järele vaadata SIIT

 

***

 

 

Kodu- ja rannateemaline LIVE shopping koos Karolin Kuusiku ja Katariina Kaldaga. Vaata järele SIIT