Meeste värviline talvemood

 

 

Peaaegu kõik meist on tundnud seda, et igapäevane rõivavalik tundub talvel üksluine, hall  ja igav. Kui väljas paugub pakane, on lihtne langeda mugavustsooni ning unustada stiili tähtsus. Siin on mõned inspireerivad nõuanded selleks, kuidas anda oma talvisele garderoobile värske ja moekas varjund.

 

Pilkupüüdvalt värviline

 

Talv võib olla hall ja sombune, kuid Sinu rõivad ei pea seda kajastama. Lisa oma garderoobi julgeid värvilaike, olgu selleks ergas sinine, sügavpunane või soe burgundia. Värskenda oma riietust karge kontrastiga ja ära karda eksperimenteerida erinevate toonide ja värvide kombinatsioonidega.

                            

 

 

Kihtide mäng

 

Talvine kihiline riietus ei pea olema vaid praktiline – see võib olla ka samaaegselt stiilne ja silmapaistev. Katseta erinevate tekstuuride ja materjalidega, nagu pehme vill ja luksuslik kašmiir. Kihiline riietus lisab mitmekülgsust Sinu rõivastusele ning pakub samas soojust ja mugavust.

                                   

 

 

 

Detailid püüavad pilke

 

Talv on ideaalne aeg kanda stiilseid aksessuaare, mis tavaliselt jäävad garderoobi peitu. Kanna erksavärvilisi mütse, salle või kindaid, mis annavad julge moelise sõnumi. Katseta erinevate mustrite, värvide või materjalide segamist – see lisab Sinu välimusele ainulaadsust ja elegantsi.

                                    

 

 

Jalavarjud jutustavad lugu

 

Külmal ajal on oluline mitte üksnes hoolitseda jalgade soojuse eest, vaid ka säilitada moekas välimus. Panusta kvaliteetsetesse saabastesse, mis täiendavad Sinu rõivastuse üldmuljet ning tagavad samal ajal mugavuse ja funktsionaalsuse.

                           

 

 

Väljenda  oma isikupära

 

Ära karda olla originaalne ja väljendada oma individuaalsust! Vali rõivad ja aksessuaarid, mis Sulle tõeliselt meeldivad ja milles tunned end enesekindlalt. Kombineerides erinevaid stiile, mustreid, värve ja materjale, saad esile tuua oma personaalse moemaitse ning lisada vürtsi oma talvisele riietusele. 

                             

 

 

 

Talvegarderoob ei pea olema hall ja üksluine. Ammuta inspiratsiooni mitmekülgsetest stiilidest, kohanda neid oma isikupära väljenduseks ning loo talviseks hooajaks unikaalne ja stiilne välimus!

Tutvu Stockmanni suurepärase valikuga ja värskenda oma talvist garderoobi!