Meestemoe sügistrendid

 

Sügis on paljude jaoks uute alguste aeg – seda ka riietumise osas. Sügismoodi iseloomustavad murtud toonid, vastupidavad materjalid ja stiilsed tekstuuurid, millega on lihtne muljet avaldada. 

 

Multifunktsionaalsed särkjakid

 

 

Trendikast särkjakist on saanud sügismoe klassika, mis rõõmustab nii oma stiilsete ruuduliste mustrite, teddy-kangaste kui ka ühevärviliste toonidega. Särkjakk sobib ideaalselt nii iseseisvaks kandmiseks kui ka kihiliseks riietuseks, näiteks kampsuni peal või pealisjope all. Mugava ja mõjuka stiili saavutamiseks kombineeri teksad, soojust pakkuvad Ugg jalatsid ning toon-toonis müts.

                

 

 

Looduslik värvipalett

 

 

Loodus pakub riietumiseks kaunite ja harmooniliste värvide paletti, sealhulgas erinevaid pruune ja safranikollaseid toone. Rõivakompositsioonides võib märgata nii klassikalist ruudumustrit kui ka naistemoest inspiratsiooni saanud lillemotiivi. Kombineeri omavahel toon-toonis mustreid ja materjale või lisa kontrastivärvilisi aksessuaare, et täiustada oma stiili.

               

 

 

Argine vabaajastiil

 

 

Vabam argirõivas pakub meeldivat ja mugavat alternatiivi traditsioonilisemale riietumisstiilile. Tähelepanu on suunatud üha enam mugavusele ja funktsionaalsusele, mis peegeldub hoolikalt valitud materjalides nagu peenekoelised villased kangad, flanell ja klassikaline velvet. Saad neid materjale suurepäraselt kombineerida triiksärkide, teksapluuside või hoopis samatoonilise kudumiga. Sooja andvad aksessuaarid, pehmed pluusid ja seemisnahast jalatsid moodustavad kindla valiku sügismoes.

               

 

 

Stiilikindel varsity-jope

 

 

Varsity-joped liiguvad praegu moelaine harjal ja tänavapildis on näha mitmekesiseid mudeleid, materjale, värvilahendusi ja stiile. Mõned joped on kaunistatud erinevate sümbolite ja logodega, samal ajal kui teised järgivad tagasihoidlikumat ja minimalistlikumat joont. Vabaaja jopega kombineerimiseks sobivad suurepäraselt laiad teksapüksid, stiilsed matkasaapad ja klassikaline soonikkoes müts.

          

 

Ajatu klassika

 

 

Villane mantel on ajatu investeering, millele annavad stiilsust erinevad ruudulised mustrid ja kalasabamotiivid. Ühevärvilises mantlis on tähelepanuväärsed peened detailid ja kõrge kvaliteet, pakkudes kandjale enesekindlust. See mantel on suurepärane valik nii kudumite, cargo-pükste, tenniste ja nokatsiga kombineerimiseks kui ka stiilse lisana klassikalisele ülikonnale, sobivate aksessuaaride ja elegantsete nahkjalatsitega.

            

 

 

Elegantselt mugav

 

 

Viimistletud detailid ja kõrgelt hinnatud kvaliteet on kaalukad põhjused, miks eelistada ajatuid klassikalisi valikuid. Toon-toonis koordineeritud välimus on muutunud veelgi elegantsemaks ja see on ideaalne valik jahedatel sügispäevadel. Ruudulise mustriga püksid toovad esile elegantsuse ja harmoneeruvad suurepäraselt sama tooni kampsuniga. Tepitud jope on mitmekülgne rõivaese, sobides suurepäraselt ka kihiliseks riietumiseks. Täiendava viimistluse annavad villane müts ja stiilsed poolsaapad. Rustikaalsed tekstuurid, neutraalsed värvitoonid ning luksuslikud materjalid, nagu nahk ja vill, muudavad ajatu argistiili kõike muud kui igavaks.

               

 

 

 

Loe viimaseid moeuudiseid septembrikuu MyStockmann ajakirjast: 

https://view.taiqa.com/stockmann/mystockmann-september-2023#/page=1