Mille järgi valida omale sukkasid või sukkpükse?

 

 

“Maskis laulja” produtsent ja kahe lapse ema Triin Luhats on väga moeteadlik ning kvaliteedinõulik naine. Triin testis Stockmanni sukkpükste osakonna suurest valikust 8 erinevat toodet ning koostas selle alusel enda TOP 6 listi ja lisas iga toote kohta oma kommentaarid.

1.  Triinu lemmik:  WOLFORD, INDIVIDUAL,  10DEN
Värv: must

“Wolford on mu lemmik juba aastaid. Väga kvaliteetse koega sukkpüksid. ja ka väga vastupidavad.  Mõnusalt pehmed ja mugavate õmblustega. Minu lemmikuteks musta värvi.”


Vaata ka e-poest


2. VOGUE, OPAQUE BRILLIANTE 70DEN
Värv: must

“Need Vogue läikivad paksud mustad sukkpüksid on väga pehmed ja hästi mugavad. Miinus võib olla see, et kipuvad kergesti topiliseks minema. Samas teenisid just need sukkpüksid üllatuslikul  moel kõige enam komplimente ja äratasid huvi.”


Vaata ka e-poodi

3. OROBLU, TOTAL COMFORT 40DEN
Värv: sun

“Imeilusa päevitunud tooniga sukkpüksid. Mõnus kude, kui veidi norida siis ülaosa vaheõmblused on veidi paksud.”


Vaata ka e-poodi


4. PHILIPPE MATIGNON 20DEN, must

4. PHILIPPE MATIGNON 20DEN, must

“Luksusliku, ilusa ja mugava pitsiga stay-upid. Kergelt läikivad sukkpüksid, mille kude on ülipeen võrk. Väga hästi vastupidavad. Mulle meeldivad musta värvi.”

Saadavad kohapeal

5. KUNERT, Warm Up 60DEN, must

5. KUNERT, Warm Up 60DEN, must

“Pehmed, matid ja soojendava efektiga. Sukkpüksid on talla alt tihendatud koega ja pikalt õues viibides olid varbad tõesti justkui soojemad aga võib olla kujutasin ka ette. 🙂 Hinna ja kvaliteedi suhe on neil sukkpükstel hästi tasakaalus.”

Saadaval ka e-poes

6. GOLDEN LADY, Body Control 40DEN, melon

6. GOLDEN LADY, Body Control 40DEN, melon

“Melon-tooni sukkpüksid ei ole minu lemmikud kuna neil on kergelt rohekas varjund. Ülaosas on üsna paksude õmblustega kõhtu ja peput vormiv tihendus. Minu meelest ei olnud pingutav, samas sääre ümber oli jalg mõnusalt hoitud.”

Saadaval kohapeal