Moeshow

 

Astu tähelepanu keskpunkti!

 

Stockmanni uus moehooaeg sai inspireeriva alguse sügisese moeshow’ga. Armastatud stilistid Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa miksisid pilkupüüdvaks moevaatuseks kokku Stockmanni naiste- ja meesteosakondade parimad palad.

Moeshow’d saad järele vaadata siit!

 

 

Stockmann esitles sügistalvist moodi

 

Neljapäeval, 15.septembril kell 19 toimus Stockmanni Galeriis uue sügistalvise hooaja moeshow. Moeshowle olid kutsutud Stockmanni parimad kliendid, ajakirjanikud ja koostööpartnerid. Üritust sai samal ajal jälgida otseülekandena stockmann.ee lehel. Showl esitleti #Stockmannstyle sügistalvise 2022 trendiraporti moetrende.

Moeshow stilistika olid kokku pannud Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa. Modellidena astusid üles teiste hulgas Elina Pähklimägi, Sandra Ashilevi, Franz Malmsten, Ingrid Margus, Elisabeth Reinsalu ja Juss Haasma. Õhtut juhtis Sander Rebane, DJ etteaste tegi Kostja Tsõbulevski. Moeshowd toetasid Dior, Wella Professionals, Tanqueray Gin ja Värska Vesi

 

Mõned nopped moeshowlt:

 

Sügistalvise moe märksõnadeks on argine elegants, mugavus ja kvaliteet. Naistemoes teevad ilma laiade säärtega voolujoonelised püksid, pehmed kudumid ja aksessuaarid sobitatakse mustriliste kleitidega, mida kantakse koos paksu tallaga kingade ja saabastega ning uhke, koheva sulejope või tepitud jakiga. Meeste sügismood tugineb tunnustatud klassikale, kvaliteetsetele materjalidele, hoolikalt viimistletud detailidele ja heale istuvusele. Jakk-pluus on hooajast sõltumata endiselt hea valik soojade kudumite ja argiste sulevestide juurde.

Sügisene värvimaailm koosneb sügavatest hõõguvatest toonidest ja klassikalistest mustritest. Erksaid värve on lihtne sobitada kirgaste toonidega, näiteks hõõguvroosa või karge lavendliga. Ka efektsed erkroosad aksessuaarid sobituvad kergesti uude hooaega. Kaunis peedipunane pakub särtsakale roosale rahulikumat alternatiivi. Meeste sügismoes silma paistvad trendikad hallid toonid sobivad hästi oivaliste sügisvärvide, näiteks lõvikollase, sooja oranži ja tumerohelisega.

 

Kõik moeshowl näidatud komplektid leiad Stockmanni naiste ja meeste moekorrustelt.