Kutsuv magamistuba

 

 

Magamistuba on koht, kus saame lõõgastuda ja taastuda pärast pikka väsitavat päeva. Seetõttu on eriti oluline, et voodipesu, tekk ja padi suudaksid Su voodis täita kõiki vajalikke funktsioone ning näeksid välja ilusad ja kutsuvad. Ammuta inspiratsiooni meie magamistoa kollektsioonidest ja kujunda enda isikupärane, hubane ja mugav magamistuba. 

 

 

Kaunis ja kvaliteetne voodipesu

 

*

 

Voodipesu valikul on oluline pöörata tähelepanu kvaliteedile ja mugavusele. Eelista looduslikke materjale nagu puuvill, linane või siid, mis on pehmed ja hingavad. Kauni kujundusega elegantne voodipesu  täiendab magamistoa atmosfääri ning loob rahulikku ja lõõgastavat unekeskkonna. Voodipesukomplekti vahetamine on kiire ja lihtne viis magamistoa ilme värskendamiseks, millega saab lisada stiili ja elegantsi. 

 

                                                       

 

 

 

Lisa soojust tekiga

 

*

 

Meie tekkide valikust leiab igaüks endale sobiva toote, kas eelistad magada selili, külili või kõhuli, hindad jahedust või naudid sooja. Soovitav on valida tekk looduslikest materjalidest, nagu vill või kašmiir, mis on vastupidavad ning pakuvad suurepärast soojust. Lisaks peaks valitud tekk jälgima magaja temperatuuri ja tagama selle ühtlase tasakaalu kogu öö vältel.

 

                                             

 

 

 

Kosutav uni

 

*

 

Padja õige paksus, pehmus ja toestus on olulised une kvaliteedi seisukohast. Vali padi, mis toetab kaela ja pead ergonoomiliselt, tagades seeläbi mugavuse ja rahuliku une. Eelista hingavaid ja allergiavastaseid valikuid, nagu näiteks mälupadi või sulepadi, mis kohanevad Sinu kehaga ning pakuvad optimaalset tuge. Ära unusta ka padjapüüre, tagamaks täieliku mugavustunde.

 

                                                  

 

 

 

Lisa isikupära ja stiili

 

*

 

Lõpuks, ära unusta lisada oma magamistuppa isikupära ja stiili. Vali voodipesu, tekid ja padjad, mis peegeldavad Sinu ainulaadset maitset ja eelistusi. Näiteks võid ka voodile kaunistuseks asetada pleedi, valida mõned dekoratiivesemed või täiendada atmosfääri meeldiva ruumilõhnastajaga. Lisa magamistoale värvi ja tekstuuri, et tunda end tõeliselt koduselt!

 

                                                        

 

 

 

Rahulik ja kosutav uni on meie heaolu oluline osa ja õigesti valitud padjad, tekid ja voodipesu parandavad une kvaliteeti. Järgi oma isiklikke eelistusi ja kujunda endale unistuste magamistuba, kus saad iga päeva rahulikult lõpetada ja uue päeva värskelt vastu võtta!

 

Tutvu Stockmanni magamistoa kollektsioonidega ja telli mugavalt e-poest!

 

 

 

 

 

 

 

*Kaubamärgi Joutsen pidlid