Nahahoolduseksperdi soovitused: eksklusiivne Helena Rubinstein

Mis oleks, kui me suudaksime oma rakkude vananemist vältida ning nahahoolduses tõhusaid tulemusi saavutada? Ilutööstuse pioneeril, absoluutsel tippklassi brändil Helena Rubinsteinil on vastus sellele ja paljudele teistelegi küsimustele. Stockmanni nahahooldusekspert ja Helena Rubinsteini Stockmanni konsultant Krista Kongi selgitab Helena Rubinsteini tõhusalt toimivat ja suurepäraseid tulemusi andvat nahahooldust järjepideva koostööga tunnustatud doktorite, teadlaste ja spetsialistidega. Helena Rubinsteini kliendipäevad toimuvad  16.–17. septembril Stockmanni 1. korrusel.

 

 

Milline Helena Rubinsteini sari või toode on Sind kõige enam üllatanud?

Kõige põnevam sari on kindlasti Re-Plasty, mis on inspiratsiooni saanud ilukirurgia esteetilistest protseduuridest. Eraldi tooksin välja väga tõhusa hüaluroonhappe ja retinooliga näokoorija ning sama sarja teise, kergema koorija, mida võib kasutada igapäevaselt, kuna see sobib ka tundlikule nahale. Re-Plasty sarja tooted on kõik ülimalt efektiivsed ja lahendavad erinevaid nahaprobleeme. Näiteks pigmendilaikudest vabanemiseks on spetsiaalne toode, kreem-seerum e-Plasty Laserist, mis tõhusalt ühtlustab nahatooni ja jumet. Mõlema toote efektiivsus on kohe märgatav. Oluline on muidugi ka toodete lõhn, mis sellel sarjal on meeldivalt mahe ja meeli paitav. Üks üllatajatest on kindlasti ka Prodigy Cellglow noorendav kontsentraat, mis pikaaegsel kasutamisel taastab nahka, kuna tootes kasutatud alpi jänesekäpa (ehk eedelveissi) rakud on taimemaailmas kõige tugevamad ning äärmiselt vastupidavad.

 

Kas Sul on juba välja kujunenud ka mõni oma lemmik Helena Rubinsteini valikust?

Kindel lemmik on naha seisukorda märgatavalt parandav Re-Plasty sarja öökreem, mis on saanud ka juba paljude klientide lemmikuks. Powercelli sarjast tooksin välja silmaümbruse õrna nahka hooldava ja hüperpigmentatsiooni korrigeeriva toimega kreemi, mis annab kohese jahutava efekti ja sära ning samal ajal peidab kiiresti väsimusilmingud. Powercelli sarja toodete põhikomponendiks on samuti taimemaailma üks vägevamaid liike, randköömen, mis peab vastu erinevatele ilmastikuoludele ja on äärmiselt toitev ning tugeva kaitsetoimega.

Milliseid tooteid Eesti kliendid Helena Rubinsteini valikust eelistavad?

Eestlased tunnevad hästi Helena Rubinsteini ripsmetušše ja seetõttu on need kindlasti klientide lemmikud Stockmanni valikus. Kõige enam ostetakse Lash Queen Mascara Feline Blacksi, mis on meeldivalt kreemise tekstuuriga, annab kaunilt defineeritud ripsmelehviku ning sobib ka tundlikele silmadele. Menukaks müügiartikliks on osutunud juba Prodigy Cellglow naha elujõudu taastav kreem, mida võib kasutada nii hommikul kui õhtul. Paljudele klientidele meeldib ka Re-Plasty sarja kolm-ühes käte, kaela ja dekoltee kreem, mis sarjale iseloomulikult on äärmiselt meeldiva aroomiga ning plussiks on kindlasti ka mugavalt kaasaskantav tuub.

 

ÜLEVAADE TOOTESARJADEST:

POWERCELL

Koostöös nahasiirdamiskeskusega Skin Substitute Laboratory of Lyon uuritakse Prantsusmaal Bretagne Smaragdrannikul kasvava haruldase randköömne biotehnoloogilises nahahoolduses kasutamise võimalust. Randköömet tuntakse ka kui „väega taime“ ehk halofüüti, millel on võime adapteeruda ning jääda ellu ka kõige vaenulikumates ning muutlikumates tingimustes. Lyoni laboratooriumis pandi 57-aastase naise rakud kasvama ristköömne taimsesse rakukultuuri. Rakkude elujõulisust ja paljunemist võrreldi 22-aastaselt naiselt võetud naharakkude kultuuriga, mis ei sisaldanud mingeid aktiivaineid. Tulemused olid pretsedenditud – töötlemise järel olid 57 aasta vanuse naha omadused võrdsed 22 aasta vanuse naha omadustega. Ristköömne taimsete rakkude stimuleeriv toime edendab rakkude paljunemist, kiirendab kudede regeneratsiooni ja aitab taastada naha barjäärifunktsiooni. Võimsalt taastava toimega Powercell iluhooldus on tõeliselt “noorust siirdav” nahahooldus.

 

SARJA HITT-TOODE: Powercell Skinmunity Youth Reinforcing Serum – nahka tugevdav seerum

Esimene taimseid rakke sisaldav seerum maailmas. Aastate jooksul on ikoonilise Powercell Skinmunity Youth Reinforcing Serumi koostis üha täiustunud, pakkudes nahale lisajõudu ja omades tugevdavat toimet. Üle kogu maailma arvukaid iluauhindu võitnud “hindamatu roheline pudelike” on saanud teaduse ja tõhususe sümboliks. See naha regeneratsiooni tõeline tšempion toob ainsa hetkega esile märgatavalt noorema naha võtmetunnused. Päev-päevalt omandab nahk üha pikemaks ajaks väe ja jõu toimida nii, nagu ta oleks noorem. Vaid paar tilka kontsentreeritud ja tõhusat seerumit on kõik, mida naha tugevdamiseks ja sära andmiseks tarvis läheb. Kõigest üks gramm seerumit sisaldab miljoneid ristköömne taimseid rakke.

PRODIGY CELLGLOW

2014. aastast avas Helena Rubinstein nahahooldussaavutustes uue peatüki, alustades koostööd Prantsusmaa Rahvusliku Tervise- ja Meditsiiniuuringute Instituudi (INSERM) teadusuuringute direktori Jean-Marc Lemaître´ga. Instituudis uuritakse rakkude ümberprogrammeerimise võimalust ning seda, kuidas tehnoloogiat nahahoolduses rakendada. Uuringute keskmes on Alpi jänesekäpp ehk Edelweissi õis. PRODIGY CELLGLOW saladus peitub alpi jänesekäpa diferentseerumatutes looduslikes rakkudes, mis on kogu taimemaailmas ühed kõige tugevamad omades lõppematut taastumisvõimet. Selle taime ainsast rakust võib sündida uus taim. Lisaks on Edelweissi rakud naha suhtes kõrge bioafiinsusega ning sobivad seetõttu kõigile, isegi tundlikele nahatüüpidele. Edelweiss ehk alpi jänesekäpp on peamiselt Šveitsi Alpide kõige kõrgematel, rohkem kui 3000 meetri kõrgustel tippudel kasvav väike valge lill. Taim on õnnistatud unikaalse võimega kasvada jõudsalt ka kõige ekstreemsemates tingimustes ning taluma tugevaid tuuli, ülitugevat UV-kiirgust ja jäiseid, kuni -30°C langevaid külmakraade. Närbumatu lillena tuntud alpi jänesekäpa otsatu jõud ja vastupanuvõime võimaldavad tal toota spetsiifilisi vananemisvastaseid, ainulaadse efektiivsusega molekule. Kõigist Edelweissi liikidest valis HELENA RUBINSTEIN Laboratories välja kõige tugevama – Alpha-Edelweissi.

 

SARJA HITT-TOODE: Prodigy Cellglow The Deep Renewing Concentrate – nahka tugevdav seerum

Rakkude ümberprogrammeerimise süvauuringust inspireeritud vananemisvastane ja kirgastav Deep Renewing Concentrate on valmistatud Cellular Supreme of Edelweiss™ ainulaadsest 10%-lisest kontsentraadist ning tagab naha püsivalt paranenud elastsuse ja kirkama jume. Ultraniisutav roosakasvärske tekstuur küllastab naha niiskusega terveks päevaks. Nahk on pringim ja omandab ainsa hetkega terve sära.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RE-PLASTY

Alates 2008. aastast teeb Helena Rubinstein koostööd Šveitsis asuva Laclinic-Montreux ilukiinikuga, mis pakub oma valitud klientidele parimat esteetilist kirurgiat ja kosmeetilist meditsiini. Nahahooldussari re-Plasty on üheks selle partnerluse tulemuseks, aidates saavutada kliinikus pakutava ilukirurgiaga sarnaseid tulemusi ilma mehaanilise sekkumiseta. re-Plasty võimsad dermatoloogiliselt aktiivsed koostisained pakuvad ekspertklassi nahahooldust, mille sihipärastes tulemustes on ühendatud tõhusus ja sensoorsed aistingud. re-Plasty kliinilise tõhususe aluseks on unikaalne rakutaastusmolekul (cellular recovery molecule) Pro-Xylane™. Molekul kiirendab vigastatud ja kahjustatud naha taastumist ning rakkude intensiivset ja võmsat regeneratsiooni. Unikaalne kliiniline efektiivsus on tõestatud eksperimentaalsetes tingimustes, kus minimaalselt invasiivsed ilukirurgia järgsed haavad Pro-Xylane™ abil täielikult paranesid.

 

SARJA HITT-TOODE: Re-Plasty Age Recovery Night Cream – tõhus vananemisvastane öökreem

Age Recovery Night Cream on ilukirurgias tuntud ka kui  „must plaaster“. Pro-Xylane™ pretsedenditu 30%-line kliiniline annus võimendab operatsioonijärgse hüdrogeeli kataplasma taastavat jõudu ja kiirendab naha paranemist. Põhjalikult väljatöötatud kahekordse kuumtöötluse käigus ühendatakse naha taastumist soodustavad dermatoloogilised ja pehmendavad aktiivained hüaluroonhape ja glütsürritsiinhape hoolikalt kontrollitud 75°C temperatuuri juures lipiidide infusioonilahusesse. Seejärel külmpressitakse derma-aktiivne lahus 55°C juures ning inkorporeeritakse Pro-Xylane™, et saavutada signatuurselt sametine ja sulgkerge bandaažilaadne tekstuur. „Musta plaastri“ kreemi on testitud reaalsetel operatsioonijärgsetel patsientidel pärast kliiniliselt kontrollitud mitteinvasiivseid iluraviprotseduure. Kreem katab kahjustatud naha mähisena ja kiirendab paranemist. Kõigest kolme päevaga on haava suurus poole võrra väiksem, nahk tundub taastunud ja uuenenud ning ebamugavustunne on vähenenud.