Naiste kevadmoe trendid

 

 

Sellel hooajal on moemaailmas tähelepanu keskpunktis kaasaegne multifunktsionaalsus, teksariiete ja komplektide ajatu võlu, toon-toonis stiil ja õrnad pastelltoonid. Panime Sinu jaoks kokku naiste kevadmoe olulisemad trendid – vali oma lemmikud ja värskenda oma garderoobi kevadeks!

 

 

Teksat pole kunagi liiga palju

 

 

Teksariie on  kevadel alati usaldusväärne valik ning uute kollektsioonide saabumine pakub suurepäraseid võimalusi garderoobi värskendamiseks. Sinised toonid ja ajatud triibud sobivad ideaalselt teksapükstega ning neid on võimalik täiendada elegantsete detailidega, nagu naiselikud rüüsid ja krooked. Lisaks on sel kevadel teksariie väga populaarne ka aksessuaarides.

 

                                                                  

 

 

 

 

Mitmekülgsed komplektid

 

 

Sel hooajal on komplektid eriti populaarsed – kanna neid toon-toonis, samas mustris või samast materjalist. Pluusid, püksid, seelikud, bleiserid ja lühikesed püksid – kõik koos loovad ühtse, kuid mitmekülgse komplekti, mis on ühtaegu mugav ja lihtne. Rõivakomplekt on sobiv nii reisimiseks kui ka igapäevaseks kandmiseks ning seda saab kohandada erinevate aksessuaaridega, et luua nii päevane kui ka õhtune välimus.

 

                                                                       

 

 

 

Lihtsuses peitub võlu

 

 

Minimalism on selle kevade märksõna – mugavad, kuid stiilsed dressipüksid koos triibulise kampsuni ja silmapaistva jakiga loovad elegantse ilme ning sobivad peaaegu igale figuurile. Tavalise käekoti asemel vali pigem suuremahuline õlakott, mis täiendab ideaalselt suure mustriga kleiti ja tenniseid.

 

 

                                                           

 

 

 

Lilled ja kihilisus

 

 

Naiste kevadmood pakub lummavaid lillemustreid ja põnevaid tegumoode, mis kihiti kandes annavad unikaalse ja mängulise ilme. Poolläbipaistev pits, volangid ja nööbid sobivad kõige paremini piduliku stiiliga, kohevad kampsunid lisavad mitmekihilisust ja romantilist hõngu ka igapäevasele riietusele.  Kombineeri julgelt erinevaid materjale ja pastelseid värve ning mustreid, või vali riietuse jaoks vaid üks lemmiktoon.

 

                                                     

 

 

 

Ajatu stiil

 

 

Ajatu must-ja-valge klassika on kindel valik ka uuel hooajal, kuid selle kõrval tõusevad esile ka hallid, beežid ja pastelsed kreemikad toonid. Ülikonnapüksid, bleiserid, hästiistuvad seelikud ja baleriinad moodustavad endiselt kaasaegse garderoobi alustala. Värskust kevadisse stiili toovad korallitoonides aksessuaarid.

 

                                                                     

 

 

 

 

Oleme Sinu jaoks kokku pannud kevadmoe olulisemad trendid – vali oma lemmikud ja astu stiilselt uude hooaega!

 

Tutvu Stockmanni mitmekülgse valikuga ja telli mugavalt e-poest!