Naistemoe sügistrendid

 

Sügis on paljude jaoks uute alguste aeg – seda ka riietumise osas. Sügismoodi iseloomustavad murtud toonid, vastupidavad materjalid ja stiilsed tekstuuurid, millega on lihtne muljet avaldada.

 

Stiilne trenšmantel

 

Sügis-talvise hooaja lemmikuks on saanud elegantne ja maalähedastes toonides trenšmantel. Materjaliks on kasutatud luksuslikku segu villast ja kašmiirist, millele on lisatud ka tepitud kangast ja isegi sulgi. Materjalide mitmekesisus sobib suurepäraselt klassikalisele lõikele, mida saab täiendada kaelussalli või pilkupüüdva mütsiga.

                     

 

 

Soojad üleriided

 

Mugavalt kihilised ja pehmed materjalid toovad sügisesse ja talvepäevadesse soojust ning luksust. Jope all kantav tepitud vest kaitseb külma eest ja on stiilne valik ka siseriietuses, sobides hästi kootud sviitri või avarama särkpluusiga. Moodne villasegust müts või sall moodustavad jopega ühtse terviku ning on kindlad valikud lisaks praktilisusele ka stiiliväljenduseks. Silmapaistva värvipaarina soovitame katsetada khaki ja sooja valge kooslust!

    

 

 

Muljetavaldavad mustrid

 

Mustrite seas domineerib loodusteema, nii abstraktsete kui ka lillemustrite näol. Need toovad esile hooajalise mitmekülgsuse, võimaldades ühel ja samal rõival särada aastaringselt, vahetades ainult aksessuaare. Silmapaistva uuendusena leidub kaheosalisi komplekte, kus ülemisel ja alumisel osal kordub sama mustrimotiiv, luues harmoonilise terviku.

             

 

 

Neutraalsed toonid

 

Neutraalsed värvitoonid moodustavad ajatu garderoobi alustala. Pehmeid toone on lihtne omavahel kombineerida, moodustades mitmekihilise terviku. Erinevad kangad ja tekstuurid  paistavad eriti hästi silma heledate looduslähedaste toonide taustal. Stiilne tervik sünnib näiteks kootud seelikust, ülisuurest beliserist ja  elegantsest metallikvärvi õhtukotist.

       

 

 

Märka punast

 

Punane värv teeb sügishooajal silmapaistvat comeback’i. Punaste toonide spekter on mitmekesine, ulatudes säravatest oranžikaspunastest tumeda veinipunaseni. Eriti julge moesõber võib riietuda üleni punasesse või katsetada erinevate punaste varjunditega. Neutraalse riietumisstiili elavdamiseks võib julgelt lisada erkpunase aksessuaari.

                              

 

 

Sinise varjudid

 

Sügavsinised ja tumedad sinised toonid pakuvad modernset alternatiivi klassikalisele mustale. Sinine pääseb esile erinevate pindade tekstuurides, olgu need läikivad, õrnalt helkivad või pehmed sametised materjalid, rõhutades samal ajal elegantset stiili. Tumesinine pind loob samuti ideaalse tausta erksavärviliste aksessuaaride esiletõstmiseks.

           

 

 

 

Loe viimaseid moeuudiseid septembrikuu MyStockmann ajakirjast: 

https://view.taiqa.com/stockmann/mystockmann-september-2023#/page=1